Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem.
Volt valami móricka rajz (ők műszaki rajznak mondták) és azt kellett legyártani egy darab vasbúúú.
Azt mondták, hogy ott van benne, csak le kell szedni róla a felesleget az esztergával.....
És mikor az esztergapad volt az anyag,akkor abból mit esztergáltál? Sikköszörűt?
engem nem engedtek közel a géphez...
Te hiányoztál akkor gyakorlaton, mikor az esztergapad volt az anyag és esztergálni kellett?
Kykee tesó: ha tudnék esztergálni,meg lenne valami vas amiből meg lehetne csinálni,akkor már réééég meg lenne a tengelyed vaze....
Jó napot
Jó reggelt!
Ezért kell nyelezni....

(Nekem tele lett a tököm a mai nappal, ezért saját magam elhatározásából elgurítottam a gyógyszerem és elindultam hazafelé..... Sokszor ledadogott (valami baja lehet ) és elég hamar hazaértem....... Lehet, közelebb lakom, mint eddig? )
Nem erről beszéltem, hanem arról, hogy 1 miliméteres gázmozdulatra ugrik a motor. Nehéz adagolni a gázt.
Menyus, bukókra nem tudsz ilyen engedményt?
lehet azt finoman, csak simogatni kell a kis drágát
De, könnyen lehet, hogy ez az! Köszi!
Sziasztok!

El kellene adnom a Gyuszkóval közösen vett Rovert (nekem nagy, magas a törlesztőrészlet, és állandóan baj van vele). Ahhoz azonban hengerfejet kell benne cserélni. Kb. 1 hónapja Gyuszkó járt is Csepelen egy Rover-bontóban, ahol viszonylag normális áron hozzá lehet jutni alkatrészekhez. De nem tudom a címet, a cégnevet, semmi közelebbit. Nem tudtok esetleg segíteni ebben?
Ugrálok és közben kiabálom, hogy GSR 600-as motorom van!
de akkor hogy fogsz virdzsózni?
Akkor már inkább leszálok és gyalogolok....
akkor lassíts le 20-ra...
Szerintem lehet, megfelelő fokozat, megfelelő fordulatszám.....
Én néha gurulok, nézelődés üzemmódban 6-ban 30-35 km/h -val rángatásmentesen!
Erről beszélek én is....
Na akkor majd egyszer kipróbálhatod az enyémet.

Gázadagolás,remegés ügyileg a GSR ehhez képest lóf@sz.
néha alig tudom leellőzni az autósokat úgy mennek a nagykörúton..Méghogy én száguldozok..
jav.: gázt
Egyetértek tutissal. A gáz nem lehet finoman adagolni. Számomra a GSR egyik legnagyobb hibája ez. (meg a remegés)
Egyébként meg király motor.
Városban, forgalomban.......
Akkor most már tudom, hogy miattad ítélnek meg mindket száguldozóknak!