Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi szépen
.akkor eddig jol csinaztam.
vagyis akkor letilt egy bizonyos fordulatnal? számszerint? 8000-10000? ugymond lecsattog?
egyenletesen keveset fújni mindenhova és hagyni száradni és utána rakod rá a külső részt.
a normál "lekapom a polcról kinában" elektronikák némelyike nem zárolt a max fordulatra és ezáltal ha csinálsz egy jó kis tuning gépet magadnak ahol jó a kipu és karbi hama túlforgathatod a motort és károsodni fog!
illetve előgyújtás szabályzásuk sincs ami még nagy baj!
ezzel a cdi vel pedig ez nem fordul elő!
Na,ezt fejtsük meg
amikor olajzod?
azonkivul kerdezni szeretnem, hogy ami a honlapodon van extra cdi, fordulatszabajzos, az mit jelent?
amikor olajzom vagy mosáskor
okíccs mester
mivel nincs színe és ha nem figyelsz és kihagyol egy részt akkor bemet a por.az meg nem jó, okés rakok be a csomiba.
csövi. en ipone-t hasznalok , es 2 eve . mi az a teknika amit alkalmazol?
Ha van neked ilyen akár rakhatnál is a csomagba....
A meg mi hogy csak profiknak én nem az vagyok
putoline mert nagy sok van benne 2990ft,castrol mert cefetül ragad és kevés kell rá(de színtelen csak profiknak ) kb ez a kettő,ha okosan használod akár 2 évig is elég 1 db!
Csá! Van valami konkrét márka ami nektek bevált spréből?
így van Józsi és kösz az elismerést!de így tényleg épen marad a szűrő por sem megy be meg erőt is ad le a technika
Akkor thx
Majd Karelnak kitokolom , h megjött.
Jah, meg jóhogy gépelek ebben a fasza időben, mi a picsát csináljak, egész nap a tévé meg a net előtt feküdjek?
Sose értettem, h hívom az embereket jöjjenek veretni, mire a legtöbbje, áhh túl hideg van, ha meg nyáron hívom őket, akkor meg a melegre hivatkoznak . Basszák meg akkor
Az a baj a tunkolós-kicsavarós tecnikával hogy túl sok anyag marad a szivacson és ez fojtja a motort . Először én is úgy csináltam, mert nagymotornál bevált de ott rendesen ki lehet csavarni a felesleget. Matern Balázs (motoaction) mutatta meg hogy kell a piten légszűrőt olajozni.
még itt a doboz mert a 10"kereket még nem tudtam bele rakni!megy a 3 db!üdv
Háj Ha még hozzá tudnád rakni a mostani csomaghoz, akkor jöhetne 12"-os vagy 3db, ha meg már eljött, akkor veszek most egy darabot valahol a városban, mert kiszakadt a szelep, aztán majd a következővel eljön.
szevasztok fanok!az kemény hogy így nyomjátok!van belső guma 1100ért ha kell esetleg:)
Na,nekem ippen elég volt
Pedig Te csak egy kört mentél, mi meg hármat, bár az utolsót a felénél hátsó defekt miatt feladtam