Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amatörök a Brnoi pályán,
Képek a Brno-i GSX-R Klub kupáról:

http://www.fotorejda.com/2010/...
Én is erre gondoltam...
hát a pálya ördöge cim a h ringen nem lesz egyszerű egy régi vassal,de még a fiatalabb gépekkel is egy halom pénz,és pályanap,és nagy adag tökösség,hogy felfigyeljenek az emberre,mint ördög na persze a kockakanyaros,túradobozos tádék között lehetséges,de az nem dicsőség
szeptember 11-12-13 Hring

Jelentkező ……….. Megjegyzése

badzoli ……….. va
sárnap 14-18-as szabad pályázás fizetve
Svéd ……….. gixxer kupa és Kamoto Svéd Open
zascar ……….. 2010.09.10. csak péntek
Koca ……….. 3 nap, Svéd Open, Klub Kupa, Old Man Cup
KarsaiTomi ……….. Csak péntek!
fukeneh ……….. h?rom nap
r-1 csaba ……….. péntek szombat, azaz kett? nap
Berczidave ……….. Szombat(Gsxr KK)
RB26DET ……….. Szombat klub kupa
Hajni ……….. Szombat.Klub kupa
repsol norbi ………..
MOSHE ……….. PÉNTEK SZOMBAT
kurucz76 ……….. versenyek mind, talán mindhárom nap
atesz.zx10 ……….. szombat-vasárnap Kamotosvéd,open,superbike versenyek
predatork2 ……….. péntek szombat klubkupa
LX_ZX ……….. Szombat , vasárnap
TomWar ……….. szombat
domi ……….. szombat
SonáJ
-1 ……….. szombat, vasárnap
Motoros utànfuto érdekelne, vagy hogy ki hogyan oldja meg, milyet ajànlanàtok? Kösz
az voltam, de mostmár 3éve szegedi
Sztem "ismeritek" egymást
Nálam már ennyien jelentkeztek az év legebb versenyhétvégéjére, Svéd
zascar
Koca
KarsaiTomi
fukeneh
r-1 csaba
Berczidave
RB26DET
Hajni
repsol norbi
MOSHE
kurucz76
atesz.zx10

összesen a hétvégén lesz 8 verseny ebből mi indulhatunk a kővetkezőkön:
pénteken Svéd Openen mindenki
szombaton kategoria szerinti versenyen, a Suzukisok a GSXR klub kupán és mindenki aujfent a Svéd Openen
Vasárnap a 45 betöltötteknek Old Mans és mindenki még a Superbike kategoriában is
ügyivagy
Te nem orosházi vasgy?
akkor majd a http://sport-photo.hu -n ,ha frissítik végre:)
Köszönöm, de sajna nem vagyok rajta Délelőtti kezdőt senki nem fényképezi pedig már a térdem is leér
ha annyiért nem is, de az enyém alkuképes
Max 400? Vehetsz belőle egy leharcolt roncsot, amivel szenvedés lesz a pályázás, és el fog menni a kedved tőle. Emellett ez nem olyan, hogy kigurulsz a rétre mindennap, és majd 2 évente cserélsz gumit. Fékbetét, gumi, olaj, stb... gyorsan fogyó cuccok.
Gixer 400 470-ért? Jól hasít pályán, és a kezdő csoportban alázhatod ezerrel a litereseket Ott félnek satuzni, és korán rányitni, ezzel meg röhögve kerülöd őket, nekem sok élményt nyújtott, de rendben van a gép, és új fényezést is kapott, bár ez nem ebbe a topicba való, szóval bocsi a törzslakóktól ezért
Bár a pályamotorozást én is most kezdtem egy K5 gixerrel, mégis azt mondom, hogy vegyél egy sradot, vagy valami törött 600-ast. Ahoz, hogy megtanulj pályán motorozni tökéletesen elég....És ha már az iveket meg féktávokat tudod, akkor már akár a pálya ördöge is lehetsz vele egy nyiltnapon. Itt egy srad.. http://grandemoto.com/
Helló Srácok!
Augusztus 22.-én Kalocsán a Kaloringen pályanapot tartunk. Mindenkit szeretettel várunk, jó idő, hideg ásványvíz és a jó társaság garantált.
További infó az Eseménynaptárban. 06309548301
Első körben maximum 400ezret szánnék egy külön "kezdő és eldobható" versenygépre. Még mindig várom a hozzászólásaitokat, tanácsokat!
mennyire olcsót?
Ez kemény!
3 napos versenyhétvége Hungaroringen szeptember 10-12 kedvező áron

Jura Racing (német) szervezés, rengeteg verseny, ingyen időmérés, kávé egész nap és szuper árak:
Augusztus 31.-ig befizetve csak napi 90, mindhárom napra 250 eur, Vasárnap délután 4 óra egyben 60 eur
Szeptember 8.-ig fizetve 120 euro/nap, Vasárnap délután 4 óra egyben 70 eur
A helyszíni fizetés 150 euro/nap
Lányoknak van 3 napos speciál ár 200 euro/3 napra természetesen előre fizetéssel. Lányoknak külön verseny
A versenyek minden nap benne vannak az árban Kamoto Svéd Open és GSXR Klub Kupa külön tehát mindkettőn elindulhatsz és mindkettőre jelentkezhetsz is az alábbi ürlappal.
Jelentkezési űrlapot alaposan kitölteni, a kívánt napokat a megjegyzésbe ird, a kívánt versenyeket szintén ird kivételesen a megjegyzés rovatba!

http://compaya.hu/motorosok/re...
Üdv! A véleményeitekre vagyok kíváncsi! 125ccm Cagiva mitoval kezdtem 22 évesen 2 évig, most 2éve lesz meg az FZR1000R. Egyikkel sem voltam még pályán , de szeretnék belekóstolni és rendszeresen menni, (amúgy is közel a Hungaroring... ) Mivel lenne érdemes kezdenem? Kinek mi a tapasztalata? Úgy gondolom, vennék erre egy olcsó vasat, ha elhajítanám ne legyen kár érte... Melyik költséghatékony? (jó, tudom, MZ... :)

Ha már voltak ilyesmi hozzászólások, irányítsatok a megfelelő helyre. Kösz!
Köszönöm Tomi!
A srác összehozott némi kárt a mezőnyben.
Nem nagyon volt időm.
Nem megy ez a linkelgetés nekem!