Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen ebben már én is bele gondoltam, hogy micsoda katasztrófa lenne ha az én munkahelyemen összekevernének téged velem

Ez felérne egy HI-JACK ATTACK-AL
Sziasztok!

Tegnap voltam az esti pályázáson és a régebben ajánlott RaceChrono-val mértem a köreimet.
A gépemen fent van ez a PerformanceTools nevű cucc is és a kérdésem az, hogy hogyan tudom a saját sebességeimet úgy összeírni, ahogy Ti tettétek korábban (képet azért beszúrom)

Van egy sejtésem, hogy hogyan kell, de nem biztos hogy ugyan ott mérném a sebességeket ahol ti...

Tudna valaki segíteni ebben?
én akkor lettem rosszul amikor belegondoltam hogy pont VELE kevernek össze...

LX
az még hagyján hogy ezt üvöltöm... de ha meglátlak, be is váltom...

LX
tényleg.......ezt benéztem , bocsi......
Gyorsakról volt szó Norbika
oks, most még elnézem ....de legközelebb legyen nálad a fotógép........
Mert én is motoroztam,ezt a ráérős időmben nyomtam még az elején...bocsi
Micsoda beszámoló.
......rólunk,méé neeem?
Gyorsakról töltöttem fel pár képet
én is ugy értettem hogy Alekszcébéer nem is értettem hogy van igy továbbképzésen
Na igen az odaát is trendi modell
Amig KAWA-JA volt addig majdnem igy ment .... de most uj motivációt kell keresnie... De most hogy Yamaha-ja lett csak az üvölti az uj sisakban " will kick your ass"
Ez az szivjuk még a vérét egy kicsit....
jah, új motor , új ruha, új sisak, sokkot is kaptam egyből hogy nem kawa már hanem yahamma
Bezzeg az X6M nem csípi a szemüket.. Pedig az is Germán
ugyan már.... csak egy stinger-t kell szereznem....

LX
Oké én repülővel megyek... gyere nagyobb vassal....
maj' akkor lesz dráma ha találkozunk... de akkor nagyon

LX
Na mondtam hogy indul a dráma....
azanyádkerekfejűúristenit.... széjjel csapkodlak...

LX
Szóval ismét megjártuk a motorosok Mekkáját, Brnot. Nemigen van motorversenyzö aki ne szeretné ezt a pályát. Mitöl is annyira különleges ez a közkedvelt pálya?
1. a pálya szélessége egy unikum, hiszen egyenesekben is 16 méter széles, kanyarokban a duplája
2. jelenetös szintkülönbség van a pályán, 2 nagy lejtövel, egy nagyon nagy emelkedövel
3. lendületesen kell menned hiszen összesen 6x zavarod be a gépet 200 fölé
4. nincs benne egyetlen lassu visszafordito sem amit mondjuk 90 alatt kéne bevenni
5. az aszfalt is csak 2 éves rajta, harmadrészt
6. teljesen profi pályabirok, helyszinen korház
7. hatalmas, 16 motoros boxok
Szóval ide még nem jött velem senki akinek nem jött volna be a pálya. Most is voltak velünk többen akik már harmadszor jönnek vissza, én asszem hatodszor vagyok itt és talán egy 1 naposra lesz még alkalom idén is.
Most is mindenki megérkezett már szerdán este, föleg hogy idöben tudattam mindenkivel hogy idén szuper hotelben fogunk lakni. A boxkulcsot is nagyon hamar megkaptuk, igy még vacsora elött bepakoltunk. Mivel a hotel 2 percre volt a pályátol, igy nem vártuk meg az utolso érkezöket, inkább elmentünk a hotelbe ahol a jó idö miatt a terszon telepedtünk le sörözni és vacsorázni. Még egy hazai mézespálinka is körbejárt az asztal alatt, igaz néha a szájunkhoz is emeltük. De nem nyujtottuk hosszura az estét mert mindenki rá volt izgulva a reggelre.
Reggel kialakult 2 tábor, 16 an voltunk a boxba és a félprofik (Egedi, Pizza, Zacsi, Frits, Papp Tamás, Alex) meg a depoban verték fel a 6x3 meteres sátrukat, Snake a bátyjával szokásához hiven elbujt még messzebb.
Golyo is sátrazott a depoban Gyuricza Petivel és Rácz Ádámmal.
A zöld csoportban délelött csak oktatoval lehetett menni, ez nem tetszett KisDezznek és Csabának sem, de délutánra megoldodott.
A délelötti köridök: idők:
Predi 25
LuckyZoli 27
Egedi 15
Bérczi Jani 22
Svéd 23
Dez 30
Alex 26
Snake 29
frits 23
Papp 15
Dave 19
A napi pályazárás után van egy kedves német hagyomány, a rendezö csapra ver 2 hordó sört.
Szoval a frei bier az egy különleges aromával felszerelt sör és annak nehezen állok ellent. Arrol nem beszélve hogy eredetileg a hotelben vacsoráztam volna de kiderült hogy Hajniék hoztak valami elektromos sütövasat, meg 10 szelet hust, ugyhogy meghívtak vacsira, ezért a depovan ettünk ittunk a box elött, kellemes volt az este.
De akkor kezdjük a délutáni köridökkel, mert tudom hogy ti arra vagytok kihegyezve:
Egedi 2:10.4 ! (evvel a 210 résztveö közül elsö)
Papp Tamás 2:13.9
Nagy Zoli 2:14.7
Zacsi 2:14.7
Dave 2:15.1
Predi 2:16!
Frits Attila 2:16.6
RéksÁSI SzAbolcs 2:18
Brian (Kisdezz 600 asával) 2:19.3
Gyuricza Peti 2:19.5
Nagy Csaba 2:20.6
Jani 2:20.7
Svéd 2:21.0
Alex 2:21.1
Norbi 2:21.2!
Beszko 2:25.6
Snake 2:27.9
Dezz 2:27
Kisdezz 2:29
ZVadász 2:35

A mai nap meglepetése egyértelmüen Repsol Norbi irtozatos fejlödese. Hihetetlen hogy mit produkált ma. Délután már ki voltam akadva amikor olyan idöket ment mint én. Aztán egyszercsak odahív hogy nézzem meg a motorját: Mindkét oldalán lért az idpomja! Mondom, ilyen nincs?! Ilyet csak Aquánál láttam!
Menet közben ö észre sem vette!
Mondanom sem kell hogy szárnyalt a srác. Szerencsére fél 5 kor abbahagyta és nem eröltette tovább, félek esés lett volna!
Én délután megforditottam a hátso gumit. A gumigépem elég közkedvelt, már vagy 4-5 gumicserét abszolvált ma.
Jani betett nekem egy 3 mm-es alátétet a hátuljába, most sokkal könnyebb betennem kanyarba, de a köridömön még nem sokat segitett.
Ami talán a legmeglepöbb de ugyanakkor nagyon örömteli is: a 30 magyarbol ezen a napon senki nem esett! Remélem holnap is igy zárunk!
Második nap még mérték a köridöket egész délelött és 12 kor ujrairták a rajtrácsokat. Ebédszünetben sokan cseréltek gumit, én is vadiuj gumikat raktam fel elöre hátra, persze én saját magamnak a gumigépemmel.
Elöször a 600 verseny volt ahol Nagy Zoli futotta a verseny leggyorsabb körét, 2:12.796 de csak második lett.
8. Rékasi Szabi, 2:16, 13. Valicsek Zoli 2:18, 16. Gyuricza Peti 2:19, 19. Alex 2:21, 29. KisDezz 2:26, 30. Snake 2:26, Zvadász nem fejezte be (szerencsére idén nem esés miatt). Snake testvérre is elindult de ös sem fejezte be.
A 750 es versenyen nemigen volt Magyar indulo, Dezzt besirtuk az öccse 600 asával a rajtrácsra és azzal 15. lett 2:27. Bertalan Gábor nem fejezte be.
Aztán jött az ezres verseny. Ebben voltunk mi a nagymenök.
Egedi gyözött 2:08.414, 10. Zacsi 2:13, 17. Béczi Dave 2:15, 20. Predi 2.15, 25. Jani 2:17, 33. Danka Marcell 2:22, 35. LuckyZoli 2:24, 39. Norbi 2:23 és Papp Tamás nem fejezte be.
Én valamit elszurhattam a gumival, mert a felvezetökörben nagyon rázott a kormány, igy nem tudtam elindulni. Vagy centirozás, vagy az hogy a KR108 már ugyis elég magas, mi meg még betettünk 3 mm-es alátétet hátra.
Summázásként csak annyit hogy nagyon jol sikerült, egyetlen csepp esö nem volt és buktánk sem. Jöhet a Slovakia Ring és a szezonzáro Misano.
Köszi
akkor nem szopattad el,,,,