Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Aki érdeklődik a pályamotorozás iránt, illetve most kezdi, annak ideális lehetőség az EuroRing. A versenypálya Budapesttől 52 kilométerre, az M5-as autópálya mentén, Örkény határában található, gyakorlatilag az M5 mellett fekszik. Teljes hossza 2750 m – ebből a célegyenes 330 m. A célegyeneseben elérhető legnagyobb sebesség megközelítőleg 140 km/h, így kezdőknek és bátran ajánlható, valamint azok is élvezni fogják akik nem sportmotorral rendelkeznek.

A pálya szélessége a célegyenesben 12 méter, a többi szakaszon, - átlagosan 10 méter. 9 cm-es vastagságú aszfaltburkolattal rendelkezik. Jelentkezni a www.movemotors.hu oldalon lehet.
Nagyon szépen köszönöm!
http://www.generalmechatronics...
Én most ezt használom. A GP Cronot úgy vertem földhöz, hogy karfiol lett. Bár nem régóta van nálam de eddig jelesre vizsgázott.
Na jóóóóó! Ott a pont!
Dehogy nem! Légyszíves kezd el sorolni a több komponensű gumikat amiket olcsón árulnak. (10 000Ft alatt ).
Szasztok! Nem beleugatni szeretnék, de nem jó a többkomponensű guma, KisTuningnak? A széle tapad, és ótópályán is nyelezheti neki.Hmm?
És ha már volt pofám ide írni...... .........Nem tud valaki, köridőmérőt, ócóé?
Naon köszi a képeket.... .....balusk8.....máá alig várom az összeset.....
Egyetértek,bár én nem vagyok még mérvadó gumiügyben,hova milyen jó.Nekem bejött most a Dunlop nagyon,jó pár másodperc mínusz:))))))
Viszont a Corsa is jó.Kinek a pap,kinek a papné:))))
te még a kommunista rendszerbe élsz ? már értem mért piros a motor

Én legtöbbet az új 6-osra járok dunaújváros felé meg szerdán volt egy hring majd jövőhéten kakucs meg kecsó ring
Sajnos nem. Néha muszáj melóznom. Ez a hónap lepörgött pályázás szempontjából. Most a szeptember.2-i MERSZ-re gyúrok.
Kérte valaki, hogy mondjad? Míííííííííííííííí, Tibikém?! Nyalom a hangodat apám. Jössz kedden?
Az úttörő ahol tud segít. Még annyit, hogy óvatosan azon a körős ringen mert sok a szalagkorlát. Lábatok meg életetek csak egy van. Szélas utat.
köszönöm a segítséget
megkerestem Brian-t majd értekezünk mailen még.
Én azt mondom ha sokat mész utcán akkor D209GP Racer. 10 fokban is tudtam vele stopizni és pályán sem értem el sose a határát.
Köszönöm a segítséget a pirellit ki fogom próbálni sok jót hallani róla
Pirelli diablo supercorsa sc1 vagy sc2 előre, hátra tökéletes a sc2. A dunlop d211 pedig valami brutális. Időjárás és az aszfalt hőmérsékletétől függő, hogy mikor melyik komponens a megfelelő. Ezt még a nagyok is csak nehezen tudják megmondani. Persze ezek bóóótba kújva drágák. Keresd Blályent(Briant), segíteni fog mindenben. Tőle azt kapod amit mond. Ha mégse akkor szó nélkül cseréli. Bár ebben nem vagyok biztos, mert én még nem jártam így vele. Sokan dícsérik a mez-t is de én nem igazán szeretem. Persze ettől még lehet jó gumi, sőőőt. De nekem nem kell. Én a dunlopra esküszöm. De az utcán szerintem naon kopik, bár én ott már nem motorozom. Ideális lehet számodra a pirelli diablo supercorsa. A Kispataki azzal rajzol 1.53-akat sorban egymás után.
Zoli milyen gumit ajánlasz? utcára amit tényleg jól lehet dönteni nem baj ha 2000km nél elfogy csak jól tapadjon
használj mintás K1 et.nekem 5-6 ezret kibirt utcán ,jol melegszik jol tapad.
A d208-as szerintem nem egy jó gumi. Okozhat meglepit mikor elindul. Ha nem lesz zakó belőlle az nem rajtad fog múlni.
Nem is beszélve arról, hogy nagy általánosságban a pirelli és mez slick-et vágják ami nagyon vékony falvastagságú gumi. Én félnék használni. De valóban sokan használják és meg vannak vele elégedve. De ne felejtsétek el, hogy azt a vágott slick-et már valaki használta, esetleg meg is fordította. Persze ebből még nincs baj. Aztán megvágják és ti azt hiszitek, hogy hűdefasza. Pedig nem. Mert ugye a sebesség az nem játék. Inkább keressétek a BLÁLYEN nevű forumtársat és vegyetek tőle 1-2 ezer ft-al többért utcán is használható gyárilag mintás pályagumit. Pl:Pirelli diabló supercorsa, Dunlop d209,211,stb. De majd Ő úgyis elmondja amit kell. Legyen eszetek. Peace.
metzeler racetec slick k2 ilyet találtam 7 ropiért

azt mondod érdemes lenne egy utcai gumit venni ?
mert én nekem kibaszottul zabálja a közepét. sokat megyek autópályán. Meg én az összes pályára lábon viszem le a motort. szóval akár hogy is vigyázzok rá az a része kopik legjobban. viszont a lényeg az lenne hogy tudjak pályázni mert a szélén van annyi anyag viszont utcán is bírja egy darabig ne 3hét múlva megint gumit kelljen keresnem ....
ha ez miatt kerülsz kórházba azt fogod vádolni aki megvágta?jártak már igy néhányan.én nem fogok mert nem támogatom a vagdosást.10 e ft-ért lehet gyári mintás jó állapotú használt gumit venni ,d208,K1,K2,diablo corsa III,stb.féken gumin nem kéne spórolni de ti tudjátok.
engem is érdekel (nem gecizésből)
Mirt mi baj a vágottal az összes haverom azzal jár hayabusa r1 1000rr és semmi baj vele
vágott slicket