Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor nem fér bele?
Nem tudom pontosan megmondani, utcai beállításokon van a masina, én inkább utcán motorozok. Egyébként úgy állunk hogy feltettük mindkét kereket a centírra, elől 8g súlyt kért volna, hátul 66 !-g-ot. Szóval meg van a véleményem a gumisról aki feltette ezt a hátsót. Beigazolódott amit feltételeztem róla, biztos nem szerel nekem több gumit a gépre. Miután leszedtük az összes súlyt a kerekekről, előre is és hátra is valami 15g körüli került fel, és 0-ra sikerült kihozni. Remélem megoldotta a problémámat.
sziasztok bocsi a bele vauért,kiflee a hétso rugostagod mennyire kemény?ha ráülsz ruha sisak mindek menyi a sülyedés kb?mi pályán 15-20mm
Esti motorozásra megyek, ezt ma rendbe kell tenni, mert holnap munkából megyek ki a ringre, épp hogy odaérek regisztrálni. Inkább addig megyek valami gumishoz amíg rendbe nem lesz. Köszi a segítséget! Amúgy nem gond hogy hátul slick van, elől meg utcai? Nem koptattam még el annyi gumit hogy nagy tapasztalatom legyen, nem csaphat be hogy a hátsó nagyobbat fog mint az eleje?
A D209GP gumi érzékeny a centírozásra, ez a legidegesebb versenygumi. Gondolom használtan tetted fel, olyankor pedig méginkább (a felszedett gumidarabok miatt = pluszsúly a gumin)! Nem kell venned sztem semmit, csak rendesen ki kell centírozni. Holnap mész pályázni? Ha gondolod reggel még megnézhetem a centírt, vagy kint a pályán menj el a 11-es box környékére és a Dunlop-os kiszedi a kereked és ellenőrzi.
Ezt nem értem hogy miért mondod? Miért szitál az miatt? Mi a gondja? Kár hogy csak most néztem meg amit írtál, mert 13 ig így már nem bírod megcsinálni, ugyanis fél óra míg odaérek. Vegyek egy Slicket előre is? Mit ajánlasz?
Én megmondtam
SZia Brian

Naon kafa a gumi, sztem Dunlop fan leszek.
Köszönöm.
A D209GP miatt szitál! Ha elhozod a kerekeket még akár most is megcsinálom, 13 óráig itthon vagyok és ahogy látom közel laksz.
Elől 209Gp Medium, hátul Pirelli Dragon Slick Sc2 (használt vágott). Mióta a hátsó gumi került fel, azóta csinálja ezt. Most kikapom a kerekeket, elviszem gumishoz. Sajnos csak gépi centírozást tudok a környéken, itt vidéken még a motor gumi szereléssel is kevesen foglalkoznak, nemhogy legyen gépi, és kézi centírozó is.
A probléma leginkább az elsőkerék kicentírozási hibáiból adódhat. Én azt tapasztaltam, hogy a gépi kiegyensúlyozás után szoktak ilyen gondok lenni. Géppel centírozták? Milyen gumit szereltettél fel?
Összetett hiba is lehet,de nekem ugyanez volt a bajom az r1-el és a hátsó gumi volt vászonsérült amit a gépen sem fedeztünk először fel a gumisnál,valószínüleg buktak vele már,de ha új gumiról van szó akkor ezt ki lehet zárni.
Üdv!
Tapasztaltabb motorosaktól kérdeznék, és a helyzet elég komoly. Adott a motorom, Cbr 929. Mint tudjuk eléggé kormánycsapkodós fajta alapból is, de amit az utóbbi időkben művel az nem közönséges.

A gondom most az utóbbi gumiszerelés óta egyre durvább. Elől gyári méretű gumi van 120/70, hátul pedig 190/50 helyett 195/55 került fel. Tudom nem sokat befolyásol, de lehet mégis. Kormánycsapágy 10000km-el ezelőtt lett cserélve, nem kerózok vele annyit hogy ez idő alatt szétverte volna gondolataim szerint. Ám mióta ez a hátszó gumi van fent egyszerűen kezelhetetlen a motor. A legkisebb út egyenletlenségre is beszitál a kormány , sőt ha egyenesen megyek és elengedem a kormányt akkor is érzem, és látom a kormányon hogy szitál.
Kérdés: Lehet azért mert valamelyik kerékről leesett a centír súly, vagy lehet nem is jól lett kicentírozva a hátsó kerék..? Esetleg futóművön kellene állítani valamit? Felnik nincsenek megütve, elég szépen futnak.
Tudom kormányteló kötelező lenne rá, de itthon megfizethető áron nem jutok hozzá.
Fontos lenne mihamarabb rendbe tenni ez a problémát, mert kedd este mennék fel pályára,és hát nem szeretném ez miatt eldobni a motort, nekem csak ez az egy motorom van...
Főleg építő jellegű hozzászólásokat várok! Köszi előre is!
Pl Slovakia ring és Misano, de a szokásos helyeken ott az ár is és a jelentkezési lehetöség is
felsved@gmail.com
Ha-ha , könnyű ha húznak valakit!
Na jó ügyi voltál!
ménem 190?
4 db Metzeler Racetec Slick K2 180/55 méretekben, egybe 45.000 Ft. Igény szerint van hozzá K1-es első...
d211 :O az isten király gumi
mailemre légyszíves dobj képeket
Gabi!
lesz még osztrák vagy német rendezésű verseny idén?
én is azt használom és tökéletes éljen Géza az alkotója!
hali nekem van egy pár dunlop gp racer d211 sport gumim eladó 9 ropi/db tudsz még pályázni is vele...
addig ki húzzom
vmi elérhetőséget tudsz adni ?
használt gumi ami még jo utcán, az nekem is van occsoért
kb 5000 ft.
szerintem olyan is van amit nem kell vágni mert mintás, pl BT002
de most éppen svédben vagyok igy csak szeptember elején tudnék segiteni
Az esti motorozás a megadott időpontokban érhető el este 18-20 óra között. Egy alkalom 6.000 HUF.