Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.warehouseshop.extra...:::::. a jelszóhoz ne írj semmit
jöhet
de most még érdeklődöm
MSN em sajnos nincs de van egy cset ha szeretnél többet kérdezni vagy mondani akkor belinkelem
mit nem ajánlasz?
occó kicci pénzé érdekel

van MSNöd ?
azt nem nagyon ajánlanám
Kistuning tudok v slicket amennyi csak kell
vki nem tud eladó hátsó gumit ? vmi nagyon tapadós kéne. esetleg vágott slick
Szia Ancsy szakmai kérdésem lenne milyen gumit használsz pályán gondolok a márkára és a máretre hgy 55 vagy 50 és milyen gumit használsz utcán és hol mekkora nyomással köszönöm Laci
Aug 18-án nem tudjátok,készített vki képeket a nyílt napról?
Svéd!
itt van a vasárnapi végeredmény sikerült megtalálni
http://www.mylaps.com/results/...
tudom mi is ott voltunk azon a részen. hát én is elég lassú köröket mentem főleg az elején. Meg még rá kell érezni erre a 4t motorra. Mert sok kanyart úgy akarok venni mintha 2t motorral mennék és sokszor nem igazán akar sikerülni gumin majré csík nem maradt meg olyan egész türhetű volt. De ez még nagyon kevés volt tőlem. Az agaszt hogy térdezni nem tudtam sőt még kiülni is lusta voltam ... berágtam a ....... és jövőhéten elviszem kakucsra meg kecskemétre és az alapoktól kezdek vele.

am. jó párszor te is elmentél mellettem
Mi a "sarokban" voltunk egy 929 el és egy matt fekete R1 el. Rövid ideig egy 600F és egy Hannspree 600RR is volt ott.....A 600F-es haver most volt először pályán és iszonyat lassan körözött, biztosan utolérted te is....
.mos kaptá betétet te ratyi.mé nem rakoltad be? .
télleg jó csóka svédapu feltölthetné má azt a kurva versenyt....igen a 16.-it
2.15,2kopott gumival,és 1mm-es betéttel.faszom.legközelebb talán készülök is.zsírkirály volt,szuper pálya jó csapat.köszi svéd papa asszem elsőre jo lesz ez.
áhh akkor te voltál az 1000RR-el 2 motorral odébb. a kék 600RR-es veletek volt ?
montam én hogy isztok kötsög banda .sajnálom már hogy nem mentem
Nagyon megy az a Ducati
Az engem is érdekelne.
Hi! És 18-án fényképezett esetleg vki?
2009-08-19ikei aprilia estről (HUMOK) vki nem csinált képeket ?
Kiváló Sajnálom, hogy kihagytam.
Naaaaaaaaa
szoval a frei bier az egy különleges aromával felszerelt sör és annak nehezen állok ellent.
Arrol nem beszélve hogy eredetileg a hotelben vacsoráztam volna de kiderült hogy Hajni hoztak valami elektromos sütövasat, meg 10 szelet hust, ugyhogy meghívtak vacsira, ézért késik a beszámoló. Persze ahhoz ujab freibiert kellett innom, ezért csek féljozán vagyok
akkor kezdjük aköridökkel, mert tudom hogy ti arra bagytok kihegyezve:
Egedi 2:10.4 ! (evvel a 210 résztveö közül elsö)
PaPP tOMI 2:13.9
Nagy Zoli 2:14.7
Zacsi 2:14.7
Dave 2:15.1
Predi 2:16!
Frits Attila 2:16.6
RéksÁSI SzAbolcs 2:18
Brian (Kisdezz 600 asával) 2:19.3
Gyuricza Peti 2:19.5
Nagy Csaba 2:20.6
Jani 2:20.7
Svéd 2:20.0
Alex 2:21.1
Norbi 2:21.2!
Beszko 2:25.6
Snake 2:27.9
Dezz 2:27
Kisdezz 2:29
ZVadász 2:35

A mai nap meglepetése egyértelmüen Repsol Norbi irtozatos fejlödese. Hihetetlen hogy mit produkált ma. Délután már ki voltam akadva amikor olyan idöket ment mint én. Aztán egyszercsak odahív hogy nézzem meg a motorját: Mindkét oldalán lért az idpomja! Mondom, ilyen nincs?! Ilyet csak Aquánál láttam!
Menet közben ö észre sem vette!
Mondanom sem kell hogy szárnyal a srác. Szerencsére fél 5 kor abbahagyta és nem eröltette tovább, félek esés lett volna!
Én egész délután nem javitottam semmit, megforditottam a gumit. A gumigépemet egy közkedveltebb, már vagy 4-5 gumicserét abszolvált ma.
Jani betett nekem egy 3 mm-es alátétet a hátuljába, most sokkal könnyebb betennem kanyarba, de a köridömön még nem segitett.
Este 6 kor beindult a freibier cimü fejezet és ez egy kicsit kizökkentett nyugalmi állapotombol. Aztán Janiék meghivtak vacsorázni. Ja ezt már irtam? nem baj. akkor 2x hivatak meg!
Egyébként Hajni nem 750el megy, mert csak Jani motorja van itt és persze ez nem annyira tetszik Hajninak.
Ami talán a legmeglepöbb de ugyanakkor nagyon örömteli is: a 30 magyarbol ma senki nem esett! Remélem holnap is igy zárunk!
ezek tuti be vannak baszva
Megvannak az első idők:
Predi 25
LuckyZoli 27
Egedi 15
Bérczi Jani 22
Svéd 23
Dez 30
AlexCBR 26
Snake 29
frits 23
Papp 15
Svéd SMS-e szóról szóra