Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ppénteken kawa lime party-ott leszek.lesz sok kóbász
nem szerda
pénteken gyüssz?
Az jó de nem vagyok értelmi fogyatékos csak nem leszek, szabadságolások stb......
csak a leömlő.megy vissza a gyári.igaz hogy fél kilóval nehezebb de majd valahol rövidebbet fékezem
Kib@szod? Mi lesz helyette?
Figyelj!

Emondom neked mégegyszer, ezen a héten szerdán érkezik Bp-re, én jövő hét hétfőn jövök Bp-re. Ugye ha jövő héten kedden adom fel (prioritással) az jó lesz neked?
Yoshi megint eltört de ez volt az utolsó dobása.megy a méhbe
szerdánbazmeg előbb irta
Nem tudtam vasárnap kimenni. Szombaton tudtam csak, nem volt választási lehetőségem. Hallottam a "breaking news"-ban hogy jól mentél.
Ha igy folytatod sokan csak a sajtot fogják mögötted szagolni....
miko küldöd?
jokijötté.kötsög
Az a problem hogy csak jövőhéten hétfőn leszek ujra Bp-en, a cucc szerdán már itt van.. ugyhogy postázni fogom neked, a postaköltség miatt ne aggódj FREE OF CHARGE..ha ezt nem értenéd akkor ugy mondom hogy nem kell fizetned érte.
-Gyorsan lökjél egy posta cimet az adatlapomon látható mail cimre..
Csáó Alex. Csütörtökön délután megyek fel pestre, pénteken pedig a ringen leszek vagy 4-ig. át tudom majd valahol venni a cuccot hogy ne kelljen postázni?
Akkor az még fog működni..
Nem sikerült elérnem, de megyek hozzá...holnap nem megyek..ki
sztem nem lett komolyabb baja, idom meg dekni
Sikerült beszélni Petivel? Holnap jössz merszre?
Rendelhet tőlem egy BRAND NEW IN BOX...
LX -

Nem ugy volt hogy... I don't care Ha pedig igy történt akkor egy darab ócskavas innentől, ha sátortetősre csukta a vasat
szép vas volt akkor... 8K... ócsón...

LX
bal oldalán csúszott annyit láttam és a végén az összeszedő futón jött be
az biztos h nagyon szép vas mennyibe passzoltad el?
akkor az én volt motorom kellett hogy legyen... más motoron nem volt ilyen design..

LX
a számra nem emlékszem, h hányas volt de a többi stimmel
fehér és nagy zöld fekete bronz X volt az oldalán? És zöld 4-es?
mart akkor az az én volt motorom...

LX
szombaton azé' hoztam a formámat a hülyeségből áááá