Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mer Pred már megint biztosan nem iszik
Jó éjt oda is Néktek is.. ügyesek legyetek..
Moslékok. Igenis érezze jól magát mindenki. Ha má egyszer én nem lehetek ott . Bár ez többeknek öröm Láki csávóéknak üzenem, hogy ők meg kifejezetten PATKÁNOK (így ahogyan írtam.. tudni fogja miről van szó). Jó pályázást Mindenkinek. Érezzétek jól egymást
Mégérkeztünk Brnoba, bepakoltunk a boxba (18 motor simán befért 1 boxba)
Predinek nincs tul jo kedve, Luckinak nincsenek ilyen gondjai
Tulvagyunk néhány sörön és a vacsorán a hotelben.
30 fös a magyar tábor, plussz a slepp (többen hoztak asszonyt, barátot, gyereket)
Ahogy már előzetesen hírül adtuk, hosszas előkészületek után a(HBME) Hajdú-Bihari Motorosok Egyesület a Debreceni Motorsport Egyesülettel (DeMoSE)karöltve motoros tréningeket rendez Debrecenben. Az elméleti és gyakorlati oktatást is magába foglaló rendezvényeinken minden motorost szeretettel várunk, a száguldás szerelmesei mellett a robogósokat éppúgy, mint a túragőzössel érkezőket.

Mindenkire ráfér a gyakorlás!

A tréning helyszíne: Debrecenben, a Diószegi úton lévő állatvásár telep lesz.

Időpont : 2009. augusztus 30. vasárnap.

Kezdés : 9.00 óra

A pálya hossza : 650 m

Részvételi díj : 2500 Ft elővételben,

3000 Ft a helyszínen.

HBME Egyesületi Tagkártyával rendelkezőknek: 2000Ft

A motorozás csoportokban történik, elméleti oktatást követően 3x15 perc gyakorlással. Annak sem kell elkeserednie aki többet szeretne motorozni, repetázni is lehet a nap folyamán indított csoportok bármelyikébe benevezve.

Természetesen nem maradhat el az egész napos fényképezés és videózás, igyekszünk megörökíteni mindenkit.

Ha belejöttél a kanyargásba, indulhatsz a nap végén megrendezett időmérő versenyünkön is, ahol többféle nyeremény talál gazdára! Mi nem csak a leggyorsabbakat díjazzuk!

A tréningen részt venni csak teljes motoros védőöltözetben lehet!

Részletekért keresd fel honlapunkat:

http://www.hbmotorosok.hu



motoros üdvözlettel:

H:B:M:E:

(Hajdú-Bihari Motorosok Egyesület)
oké majd beszélünk
nem azt viszem de így is körbe fogtok motorozni mert ez lesz az első pályázásom vele. 125 után
akkor majd beszélünk szerdán a pihenőben
de ne a tehert hozd a pályára. Azt még én is körbemotoroznám
ma is arra voltam. mentem zselízbe. Bár most perpil éjszaka melóztam. hnapra eddig pihi van. Majd pénteken megyek megint arra :S
Idáig nem figyeltem, de majd mostantól integetek
milyen gyakran jársz erre?
szoktam láttni mert megismerem a matricáról
én az adatlapomon lévő piros ivecoval szoktam menni
csak Vácig szoktam menni, de Gödtől Pestig előfordulok az úton
am vác - parassapuszta illetve gödi szakaszon ha jól tudom szoktam látni ezt az autót.
az nem baj
úgy könnyebb tanulni az öregektől. Ők úgy is többen vannak
Remélem senki nem veszi magára
jól van majd oda pofátlankodok
engem is könnyű megismerni berik ruha meg marha fiatal gyerek
ok
szerintem könnyű lesz felismerni
ha megnézed az adatlapot akkor föl fogod ismerni a kocsit
frankó akkor majd ott találkozunk
ott leszünk
Holnapi H.ringes foglalásom kell valakinek akkor vigye.
aug.19én jön vki aprilia estre ?
12ezer forint a belépés
este 6-8ig korlátlan pályázás a Hungaroringen.
Lehet menni bármilyen márkával. szóval nem kötelező h apriliad legyen
Bőrruha, sisak, csizma, gerincv. kötelező !
biztos, már be is regisztráltam magam, annyi hogy most össze lesz vonva a 2 licenszes és 4-re vége mert jönnek a kawások.
és motorolni nem akarsz? mert ott elég gáz lesz...
ÁÁÁ de paraszt vagyok . Szevasztok pályamenők !
AlexCBR úr ! Sétáljon már át a szemével a gsrhaccáz-senkisemszázas topicba , kérdésem lenne magához !
te biztos vagy abban hogy lesz nyiltnap pénteken?mert én annyira nem bár lehet rosszul tudom.én csak d.u 2 re megyek
Értem, de papád, vagy mamád vagy valaki más át tudja venni nem?
megyek fő én is nyíltnapra. 9-re ottan vagyolok. gondolom te is motorolsz meg reggeltől kint leszel,,,