Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Nincs már meg!
Keresek 600rr pc40 11-es pályaidomot. köszi
Hello!
Érdeklődnék meg van -e a brembo fékmunkahenger? ha igen mennyi?
Eladó shoei zajcsökkentő gallér (új állapotú) cw-1 pinlock , ár megegyezés szerint. gyula5@hotmail.com
2007-es Honda CBR600RR-re milyen áttételezést ajánlotok? Főleg a Pannónia ringen nyomaszkodok vele.
Amúgy meg ha valakinek véletlenül hegesztőre lenne szüksége, akár alumíniumra, rozsdamentesre, acélra, öntvényre, vagy bármilyen anyagra, ami hegeszthető, annak rendelkezésére állok. Ha reklámot akartam volna, az valahogy így szólt volna. :-)
Amúgy szia
Nem Te voltál akihez kimentem, és lebeszéltem, mert nagyon közel volt a csapágy?
Nekem is ugyan ez a gondom, vmikor letortek a bal hatso emeloszemem konzoljat es visszahegesztettek. Csak epp nem eleg jol es kihajlott amikor egyszer raultem mikozben a hatso emelon volt. A szerelommel azt beszeltuk h kiveszi majd az egesz lengokart aztan szepen megcsinaltatom.
Bár annak se rossz :) Szia Misi, egyébként nálam merült fel ez a dolog, és azóta is úgy van hagyva :(
Amúgy elnézést mindenkitől, csak most láttam, hogy felmerült a nevem egy bejegyzésben. Nem reklám akart lenni
Az a gáz az alumíniumhegesztéssel, hogy viszi a hőt mint a fene. Nem úgy van mint az acéllal, hogy a körülötte melegszik csak fel, hanem jóval távolabb tőle. Ha ilyen van, százas, hogy nem vállalom a hegesztését, mert általában, műanyag, vagy akár csapágy is van a környezetében. Tehát ha ilyet látok, nem az van, hogy nem tudom, hanem nem akarom meghegeszteni, nem akarok több kárt, mint hasznot csinálni. Molnár Mihály (Misi)
Hátha valaki érdekel:

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx-r_600_k5_palyamotor-9829701
még annyi hogy a BT-Q818Xt-vel használható e a sajat programjuk?(qrace,dashboard stb)csak mert valamelyik forumon az van hogy a programhoz serial kell vagy sajat cd-n a program amit meg csak a q1000ex-hez adnak.most akkor hogy van ez?az világos hogy telefon is kell hozzá a másikhoz nem
Irtam privbe
Qstarz LT-Q6000 GPS telemetria és köridőmérő eladó.

10Hz-en működik (másodpercenként 10 jelet fogad).
Pályázáshoz, gyorsuláshoz, ralihoz, túrázáshoz....
Gyári csomagolásban, képernyővédő fóliával.
Az összes versenypálya adata rátölthető. Nem kell akksit kitenni a boxutca falára! Bármennyi szektorra bontható egy pálya. Menet közben elég egy pillantás a kijelzőre, és látszik, hogy jobb (zöld lesz a háttér), vagy rosszabb (piros háttér) az adott szektor. Rengeteg elemzési lehetőség, körök összehasonlítása, G-erők kijelzése, videó szinkronizálás. A videóra fel tudja tenni a sebesség, GPS, egyéb adatokat grafikusan.
Sokkal több info a honlapon: http://gpsarena.hu/i1/qstarz_l...

Ár: 100.000.- (bolti ár: 129,900.-)
van valakinek valami tapasztalata qstarz időmérő cuccokkal?konkrétan az LT q6000 érdekelne
slovakringen papiron nem engednek fel csak és kizárolag bőrruhaban és gerincprotektorrall..gyakorlatilag sajnos felmehetsz
Kecskeméten nem engednek fel, Kakucson igen.
Felengednek ... sokszor lattam mar a palyan farmerost... aztan hogy az protektoros kordura volt e azt nem tudom de terdvedovel felengednek. Ha meg esel igyekezz terden csuszni h a combod ne kopjon!
Arra, hogy farmernadrágban akarsz pályázni? Szerintem így is túl sokan reagáltak.
Remélem nem engednek fel senkit úgy.
Tud valaki használható választ?
értem
Idióta.