Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

, , , , Ilyenkor én is kételkedem,hogy nőből vagy,mikor ilyet írsz Rachel! Motoron ülve én is szoktam hanyagolni néha a kreszt! ,
azmiaz..?
Helyes,jól tetted! De remélem a kresz szabályait betartottad?
Oda valamikor Szeptemberben én is megyek ha erre járnál szól ok a csajjal csatlakoznénk hozzád egy körre
Szoktam a Panni-ring felé is..
Sopron ég Győrközött valamikor idén még gyalulhatnád a 84 est is
a 85-öst gyalultam..
Merre motoroztál?
Mivel motorral voltam gondolhatod.. megfeszültem az adrenalintól.. kész voltam.. legszívesebben meg sem álltam volna.. 2tank benzint kihajtottam a gyönyörűségemből..
Miért mi volt az úton Rachel?Mesélj!
Tátogattam és hömbölögtem a domboldalban (gyorsulás volt).. de nem is az volt a lényeg hanem az oda és a vissza tartó út tartalma..
csapj majd az asztalra és mondd hogy te a 18-asban nem akarsz lenni

ezeket a számokat lehet megjátszom a lottón
Igenisss majd mekkpróbálom úgy intézni, bár sajnos nem én döntöm el
a 18-asnál ne legyél, az pont a másik oldalon van
16, 17, 19, 22, 23 , itt sokat vagyok, választhatsz egy számot ezek közül
melyik a 18-as ? ezeket sosem tudom
No akkor majd dumcsizunk, eddig úgy néz ki a 18-on leszek, de ez még változhat

nagyon rendes főnököd van
az AA-n pénteken leszek kinn és vasárnap
Akartam is kérni

Nem, a GT-n nem leszek, mert végre kaptam 10 nap szabit egyben legközelebb Alpok Adria, az is csak 7végén

jól gondoltam akkor, csak nem mertem odamenni ( ), aztán meg az én lelkemen szárad ha nem jó zászlóval integetsz legközelebb lelesifotózlak
FIA-GT-n zászlós leszel e ?
De, de, én voltam jó fotósnak jó a szeme én is megismertelek ám, csak ugye a pályát kellett figyelnem és így nem akartam belebonyolódni a beszélgetésbe, de legközelebb nem úszod meg
Hi. Aztán mit csináltál te a Rábaringen?
Mind 1 csak gyere gyertek kukkantsd meg a videóimat (mai ternés 1 és 2 a neve Siófok melett kéeszült a videó Kőröshegyen:)
Hmm, tényleg érdekes. Pont Écs belterületén jött velem szembe az a moci.
Tér-idő ugrás. Féreglyuk, ilyesmi?
Melyik Silyófokra..? vagy Sijófokra..? vagy mi..? majd csak elérek arra is..