Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Asszem a 23-as poszton leszek a sok szines zászlóval
Köcönöm Neked is
me too.. moi aussi.. jó étvágyat..
Szokás szerint unatkozom, de mindjárt ebédszünetet tartok
Köszönöm.. Asszem meg foglak ismerni.. Reméljük jó idő lesz..
Én jövőhéten kint leszek nyóctó-nyócig dógozom, amúgy meg Action bike lesz...
Nyílt nap csütörtök 13-án
Ajaj, ebbe még belegondolni is szörnyű vigyázzá' magadra
Nagyon szívesen szép Puniella! Én nem messze lakom a Hungiringtől,de nem tudom,hogy mire készülnek most ott! Ha erre jársz megnézném azt a szép mocid....... ,
Ne udvarúgass nekem itten meee minyá belehömbölgök a büdösláposba majd beleugrok egy kosár tollba teee.. na akkor jöhetnek a bókok.. de azért jól esett köszönöm.. kitudja meddig ketyeg még a kicsiszivem.. inkább hol vannak a csajok..? és a Hungibungi-ringen jövő7en lészen e vmi huncutság.. mert lehet akkor mennék felmosni meg összesöprögetni.. nekem 400km s előre meg kell terveznem..
Én is erre gondoltam amúgy. Én meg azt üzenem,hogy vigyázz arra a szép mocira,de legfőképp magadra,mert te még annál is szebb vagy! Ja igen és rákk end roll,amíg lehet!
Csak azt tudom ezek után mondani motorozzatok amíg bírtok.. de ezt előtte is tudtam.. és hogy "lokkendloll".. - mindhalálig..
1kamrának 1pitvargya van = 1 henger.. én azt éreztem hogy megszakadt a szívem.. és ők meg aztatat hogy vmi nem smakkul.. de majd kiveszikmegnézikátprogramozzákésvisszateszik és én leszek a
Nyúlminátor.. szóval én is csak lestem ott lepke arccal de nem tudom.. majd hamarosan megtudom..
Hát de nem ám,sajnos nem tudjuk mennyi van hátra! Meg kell próbálni nyugodt életvitelt folytatni,még ha néha nehéz is!De az sem garancia semmire!Mit állapítottak meg nálad?4.henger az mi?
Elmondom néked hogy nem kell motorra ülni hogy feldobjuk a pacskert.. tegnap egy élmény EKG után megkaptam életem első kardiologiai beutalóját.. egy fullos körutazás a villogó-csipogó kütyük és bizgentyűk színuszgörbés varázslatos világában.. vmi bibi van a 4.-dik hengerrel.. nem állt le csak kicsit túl lett terhelve.. és túl sok üzemanyagot is kap.. de majd rápihenek.. hozzá teszem hogy nem iszom nem drogozom nem kávézom.. mondtam a dokinak nekem frankón állítsa be nem kell nékem pájszmékör mert az már 220nál leszabályoz.. és hát akkor nekem duplán lefől a kávé..
Ügyi vagy nyúlányka,de vigyázz magadra,mert kár lenne ezt a testet összerondítani! ,
Nyuliska is dolgozik.. de szombaton ment 220at is.. szinte eggyé vált a felezővonallal.. csak nem volt olyan szaggatott.. még a rendőrbácsik-nénik sem vették észre umment.. de most meg 1hét cella.. megint..
Mesibaba látom,te toppon vagy,ezt tudtam mindig! ,
Én minden nap benézek de sosenem történik semmisenem
Óóóóó látom itt vannak a csajok,csak csendben figyelnek! ,
Akkor majdnem döntetlen, de így is te nyertél.
VIII. Nemzeti Motoros Találkozó Aug. 21-23. Keszthely
Ohh, várjál, meg se számoltam nekem is 5 kereke van
Inkább lovagolna.
Nekem 5 kerekű....és kettő is van. én nyertem. mondjuk nem vagyok nő.... , te nyertél.
Jah, én a 4 kerekű irodaszékemen éppen