Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

leszámítva egy motoros csajt...
De ha motorozol semmi sem vonhatja el a figyelmed!
Ez így van! Le akarok szokni! De még károsabb az egészségre ha kifordulnak eléd.
A dohányzás káros az egészségre...
Tudod Te!
Én is voltam ma egy kisebb kört és majdnem perec lett a vége. Gondoltam csak elugrom cigiért. Le is mentem a boltba csak egy másik úton jöttem vissza. Főút és mondom megyek jó minőségű úton, kerülök, addig is motorozom. Pont kihúzattam 3-ban, 4-ben és le van zárva a fűút, csak balra lehet menni, én meg jó sportosan megyek a kereszteződés felé, mondom veszek egy rövid féktávot és borítok egy jó balost. Erre a csaj bal oldalról úgy gondolta, hogy kijön elém és átmegy egyenesen keresztbe előttem. Ebben az volt a szar, hogy az alapból rövid féktávot még rövidebbre kellett vennem és végül a kocsi mögött tudtam bekanyarodni balra. Majdnem kocc lett a vége. És rá sem tudtam dudálni, mivel tavaly nyáron a jó minőségű magyar utakon leszakadt a kűrt.


Én ezért imádom a supermotot, ha el is dobod, nem lesz komolyabb baja!
köszi

hát igen, ahhoz képest "olcsón" megúsztam, a burkolatok nem értét a talajt , igy nem sérültek , csak a tükör, meg a hátsó fékkar egyiket megcsináltam, a másikat meg majd szerzek
Szép estét és jó utat!

Köszike! Azt hiszem inkább Te jársz Bogárd közelében hamarabb!
Szia!

Szegényke, sajnálom a gépet, de még jó, hogy nem lett nagyobb baja!
Hát minden esetre jobbulást! aztán ha dunaújváros közelében jársz gondolj rám
most megyek!minden jót mindenkinek!neked is Foxgirl
szia szépség

nézd, hogy jártam ma nekem se kelett volna ma még a motor közelébe se menni
LFP [45557] [45561] [45571] hsz
huh, olvass vissza, már nem írom le mégegyszer, mert rosszul lesznek a csajok.
az nem sok... gyógyulgacc?mi a baj?remélem semmi komoly!
Sárbogárdi vagyok, de pár évig Fehérváron éltem, most meg Pest, de itthon gyógyulgatok!

15 km azt hiszem.
Már lesem is!
áhá!szóval sárbogárdi is vagy...még egy plusz infó én még jelenleg úrhidán vagyok de kb 1óra múlva már megyek vissza újvárosba... nincs messze a két hely egymástól...
Gyorsan két sor elejéig,aztán lépek alukálni,nagyon köszi a mai kis délutánt lánykák és srácok,aki eljött,nagyon jó volt veletek és még sok-sok ilyet szeretnék,csak kicsit hosszabbat:))))))
Mind időben és mocizásban..hehe..
RR drága!
A képek szuperek,webre már felraktam
Sok puszi nektek csajok!
Foxy,kárpótoljanak a képek:))))))És gyógyulj,következőn ott a helyed!
Nem is tudtam, hogy Sárbogárd a főváros!
Majd csak a jövő héten lépek vissza valamikor, azt hiszem?

Veled? Most Úrhidán?
mi a helyzet kedves Foxgirl magyarország fővárosában?
Neked elnézem!