Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bár én nőnek nem érzem magam de azért örülök h itt lehetek...viszönt dömpi barátom aszondta h fogyózik mert fittnes modell akar lenni...
Mi szívesen látunk mindenkit, aki egy picit is Nőnek érzi magát és beszélgetni szeretne!
Hát ez nem egésszen igy volt. megriadtak attol a piros szartol és persze hogy valami barátságos felé vették az irányt
Kawa hétvége itt az oldalon jobb oldalt. Mi van fiúk, lent a lila köd ? Nem láttok, csak néztek? Ugye FülöpGábor ! Itt a tavasz...
karaj!mikor mennétek?merre fele?pesten lesz ahol a motor kiállítás?
Ilyen hátulról,de az Ancsy felirat és szám könnyen leszedhető róla..
Elszaporodott a dúvad a határba, Dömpi meg azt hitte cociálisnak kell lennie és közéjük hajtott . Nem lehetett nehéz, hisz a zöld álcaszínnel könnyedén meg tudta közelíteni őket .
A fácánt fogott, és ledodta magárol a ruhát amugy nincs gond kawa kiállitás .hu nézd meg
Ez a bőrrruci eladó,első női tulajdonostól,nagyon megkímélt állapotú,hibátlan!
Bolti ára 250e ft volt.
Akit érdekel,hívjon vagy írjon!
06/70-5808450
ancsygsxr@gmail.com

48-as férfi méretű egyébként,nőiben ez kb. 55-60 kilós csajnak jó.
huh szegényke! remélem semmi komoly nem lesz!és amúgy meg ne szomorodj el!szerintem a fórum segít átvészelni sok mindent!
Kawa kiállítás?mikor?hol?nemtudtam róla!és egyáltalán mi a baja a zöldségnek?
És 1000 bocs a nöi oldaltol hogy beestem hozzátok de az 1- ik leg népszerubb oldal a tiétek.és ugy látom dunaujváros is ezen az oldalon áll
Ma voltam dokinál,de rosszak a labor eredményeim, ezért holnap belgyógyászat. Picit elszomorított.

De addig is legalább itthon leszek nyugiban.
Itt nem a megnézésről volt szó!
Szia Lacika holnap kész a gépem .és rem hogy a Kawa kiálitásra 28-29 jo idö le lesz,fel tudsz jönni?
szija igen már itt vagyok...te,gyógyulgacc
hello dömpi mi a pálya?
RRcat A zöld kawa az én gépem hagyhatom hogy Zsozsek össze maszatolja a vasat ,még jo hogy nem náluk tárolom ki tudja milyen szine lenne lehet hogy piros -fekete
értem én
de azé meg megnézem a bögréket...
Mert motorozás közben oda kell figyelni mindenre, nem szabad, hogy máshol járjon az eszed!
ménem?
Szia!

Már Újvárosban?
Pont az nem veheti el az eszed!
Üdv kétkerekű testvéreim
Puszi Nita