Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az más téma, nem arról volt szó, hogy mit néz, hanem, hogy észben kell ott lenni!

Én gyalog voltam, ha elbambulok sem lett volna gáz.
Az lehet, délután ott voltam én is!

Fekete Fox-os pulesz, rózsaszín-kék felirattal. Jah, rövid szőke haj.
kiváncsiskodj mert hamar meg szel mindent sorban
Persze csak a motorok... ! Szegény FülöpGabit + lesavazod, hova, milyen ivóalkalmatosságra mereszti a szemit .
Hát Csornán pedig sokat járok de eddig még nem láttalak...
De ne mond el senkinek !
Nem mi voltunk, mi csak szombaton gépészkedtünk, akkor is csak Földváron. De tavaly majd minden hétvégén keresztül vágtáztunk Bogárdon .
Viszont Dömpivel valószínűleg téged láthattunk mockiállításon csütörtökön!
Aha ...
Vasárnap olyan 3/4 4 fele nem jártatok Bogárdon?

Láttam egy sportmocisokból álló társaságot ..... Volt ám pillázás, tutira azt hitték, hogy pasizni akarok, pedig engem csak a motorkák érdekeltek!
Együtt gyúrunk...!



Egy újabb van közöttünk!
Szió!

Szorítunk Neked, hogy kibírd azt a 3 órát!
Laci, szombaton tervezzük, hogy illusztris társaságunkkal emeljük a rendezvény fényét. De én kicsit ki fogok lógni a sorból. Kisebbségbe vonulok és majd segélyezzetek...kaja, benya, stb.
Szép napot motoros asszonykák.egy vagyok közületek kemény kis robogóval nyomom,de hát valahol el kell kezdeni
Mi vevők vagyunk a pletykára!
Sziasztok csajok!
Kicsit nem figyel rátok oda az ember és a pasik miatt oldalakat olvasgathat vissza Mert persze a kíváncsiságunk nem hagyja, h bármiről is lemaradjunk

Ancsy már nézem is a képeket. kösziii

Nah most viszont rohanok egy 3 órás blokkszemináriumra - hát több a hangulatomat jelenleg jellemző smileyt nem találtam
Ne árulkodj
esetleg Miss Olympia?
Köszike!

Jaja, itt van az én második "családom"!
104 kg alakul de fitness cica nem leszek
Miért mondod Dömpi, mellben jó vagy .
A látottak alapján van humorod igaz semmilyen nöies formám nincs de beszélni mi is szeretunk
azért ezek a gépek még minket is elbírnak...
Vagy talán mert nem bírja el a gépe ?!