Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát szerintem praktikus lenne, ha a többi -al majd mentek ide-oda, nem kellne mindig azt nézni mikor megálltok, hogy hol egy kerités, fa..stb
Egyenlőre csak a legfontosabb cuccost intézem hozzá.
Nem tudom eldönteni, hogy kell-e kitámasztó vagy sem.
Akkor, ha tudsz Te is pihizz sokat!
Háát, mondjuk nekem is kellene még pár dolog a moccra.

Azt ígérték megjön a héten a féklámpa kapcsolóm is, de azzal kapcsolatba sem szóltak még. ( nesze neked, KTM képviselet intézi a Husaberg alkatrész ellátását, ráadásul Dunaföldváron )
Hii!
Múlthéten lázas lettem,hétvégére meggyógyultam és elmentem gurulni.....Tegnap megint lázas lettem meg még a hasam is hát hogy is mondjam tudjátok ....
Tehát jobb feküdni és teljesen megygyógyulni mert visszaesni a legszarabb......
..ha ez megnyugtat, még én sem ugrom mocira, mert egyrészt még megy műszakira, másrészt muszáj kivárnom a picit jobb időt.. pontosan a vesém miatt! (bőrruha alá nem nagyon tudok beöltözni, és már nem játszhatok ezzel )
1-2 hét úgy elmegy, hogy észre sem veszed..
Köszönöm, Kedves vagy! Megfogadom mindenképp a tanácsot!
ne keseredj el foxika . Hamarosan eljön a te időd de addig is amig bergezni nem tudsz tervezgesd a bergedet, hogy hogyan fog pontosan kinézni, mit alakítanál, csinosítanál még rajta, biztos akad még ez-az amin alakítanál
..hidd el, megéri kivárni a teljes gyógyulást! ..sokkal jobban bánnád, ha a félig gyógyult motorkázás után rendszeresen visszatérne a probléma.. ..én is azt mondom, hogy nem maradsz le semmiről! (..viszont ha visszaesel, akkor annál többről.. )


Pedig már nagyon elvagyok keseredve . Valamiért sosem jön össze, hogy motorkázni tudjak. Jólesik, hogy páran mellettem álltok és bíztattok!
hát velem semmi, csak náthás vagyok a felhajtott plexis szombati kiállitásos motorozás óta, de nem számít, ilyenekkel én nem szoktam foglalkozni. Hát igen biztos igazuk van, várd meg míg minden oké lesz veled, ne kockáztass. Látod úgy sincs még jó motoros idő, nem maradsz le semmiről
Szia!


Igen, javulgatok, csak mindenki mondja, hogy még felejtsem el a motorozást. Majd, ha teljesen renbe jöttem, akkor üljek csak moccra.

Veled mizu?
szia szépség

na javulgatsz? látod most megint megjött a szar idő, van időd felépülni, mire jobban bergezni való idő lesz


Sok helyen ott voltam. Általában egy KTM-es sráccal, de gondolom a Sanyit nem kell bemutatni!

Mórra is leszoktunk járni, meg sokat jártunk ki az elkerülőhöz gyakorolni, persze én csak skubiztam a fiúkat.
elmentél? kíváncsi vagyok a piszkos részletekre....
de nemám.fősulira járok és amiatt...nem egy nagy táv fehérvártól de kicsit nyugisabb ott mint ha mindennap bejárnék...meg akkor nem tudnék edzeni amitől eléggé szétzuhannék
Remélem én is, főleg motorral...
Én elmentem bizony, de már tegnap
Ebédelni voltam és olyan hekket ettem, hogy csak na
Hát én sem rajongom érte... de vannak az életben 'nemszeretem' dolgok.
Gondolom Te sem véletlenül 'csak' hétközben vagy itt !
mesibaba te is elmentél?ne hagyjatok it egyedül!félek!
Nah jól van...csokinyuszi mindenkinek...megyek!
Mesi remélem vasárnap találkozunk.
Laci veled meg majd gördülünk egyet, h végre már egy "igazi" nőneművel is motorozz
neeem neeeem
Aki valójában is nőnemű? Az tetszett volna, mi? Rögtön érdekelt volna a téma