Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kicsi a világ kedves kolega!én meg újvárosban lakom hétközben!ne haragudj, de én egy olyan szürke befordult várrossal nemnagyon találkoztam még...bár sok barátom,haverom,ismerősöm van ott, de elég egy lapos vidék...pláne nyáron nagy a pangás...
Na, hát úgy legyen, mer' elfenekellek, utána meg megdobállak csokival
Pedig tényleg kellene oda egy körforgalom!

5 évig Fehérváron éltem, de az túlzás, hogy "bandáztam".
Néha eljárogattam pár Junior Team-es fellépésre, azt ennyi.
Az hosszú, hogy miért költöztem fel Pestre, de lehet, hogy megint Fehérvár lesz a vége.
Hagyd...még olyan éretlen.. vagyis még zöld
Bocsi...kihagyhatatlan volt
Úrhida... imádom

Az egyetlen falu, ahol nem kapja fel senki a fejét egy 110-zel driftelő ladára/90-nel hasító L60-as IFÁ-ra

Már vagy 15 éve, hogy ott piáztunk egy hétvégét, jajj mekkora egy hely az...
tőlem? ? ?
wáháhá
pedig már aszittem ez valami kedves gesztus felém...mind1 engem senki sem szeret
Csupán önös érdekből szóltam neki, ne aggódj
Amúgy meg ha már nagymacska, akkor oroszlán...
ezaz védj meg! mint egy anyatigris
Te meg olvassál...ne itt sucksoljál
Nyugi Emese:)mára havazást írnak az időjósok itt mégis süt a napocska és én mindjárt lemosom a kis bicajom szombat,vasárnapra meg tökmindegy mit írnak ne higgy nekik mert jó idő lesz és motorozhat mindenki akinek kedve támad! bízz bennem!ha nem így lesz elfenekelhecc
Mesi én ezt a naptáncot már az SZA fórumban is néptáncnak olvastam
Ahhoz faltörő kos kéne
A motorom lány teee...ezért még jó, h szeretem a lányokat..., de persze akinek már rögtön "azon" jár az esze
Laci ezt csak neked :" egy Kawás még nem csinál nyarat"
felőlem aztán szidhatod orrba szájba Úrhidát!annyira nem érdekel... én csak aludni járok ide...meg a motoromat tárolom itt...
Sajnos nem olyan bíztató az előrejelzés vasárnapra időjárás tekintetében, de ugye nem kell készpénznek venni...
Talán, ha mind naptáncot járunk, összehozzuk a jó időt
szegényke!biztos teljesen összetörték a szívedet azok a csúnya rossz férfiak!
én meg sárszentmihály
úrhida sucks
azááám hát igen!sajnos az a kereszteződés már sok áldozatot követelt!és még ennek ellenére sem akarnak változtatást csinálni!pedig egy körforgalom simán elférne ott!
szóval akkor te fehérváron "bandáztál" és mi vett rá arra h pestre vándorolj?
Előzmény, kedves László...előzmény !
És ha igen?
Elegem van a rokkákból
jaaa...akkor te most a lányokat szereted?


Látom Úrhida ... régebben sokat jártam oda. Nagyon szép hely, de az a négyes kereszteződés a falu előtt.
Haha... Cicalánynak az RR-t hívom teeeee.....vicceskawás
most akkor motor vagy erotika kiállítás volt pesten?
Még szép A cicalány megmutatta a testét szombaton Budapestnek...( a hidaknak, a belvárosnak és a rakpartnak :) Vasárnap pedig a Budaörsről induló szezonnyitón voltunk , de leléptünk még időben...