Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szép a mosolyod kedves foxgirl
de meg ám!még múlthéten szombaton...reggel hamar felmentem a kiállításra, gyorsan vettem egy rucit aztán hazateleportáltam és már roffentettem is a vasparipát!és kb 6-7 között estem haza amikor már annyira hideg volt h majd letörtek az újjaim de már az sem érdekellt aztán hívtak engem még tihanyba is de szerintem jobban tettem h lemondtam...te voltál?
Húha...akkor lehet baj van az msnemmel, mert az ominózus " kawavesztéses" esetem óta nem láttam, h írtál volna
Meg volt már az első gurulás az ördöggel?
Igen még élek kedves Sondra!nemtudom h láttad-e de már párszor írtam az msnedre és nem reagálltál sömmit!inkább nekem kéne feltennem a kérdést h: Élsz még?
Valahol arra, pontosan már nem tudom milyik utcában van egy menza is, nem? Vagyis, annak idején volt mikor ott éltem Fehérváron.


Egyre jobban húz vissza a szívem, amikor Fehérvárra érek, még mindig elönt a nyugi, mintha hazaérnék.
Hát Te még élsz?
Mi a helyzet Donauneustadt-ban?
Hello mindenkiNet
Mert ami ami, az az
Látom tetszett...
iderendeltek
Aha, most már dereng valami.
Hát ez már meg sem lep Benézek a motorozó nők topicba és kié az utolsó hsz.
Olvasod az igét kedves Gábor?
Csajok...vasárnapra 10 fokot mondanak! De azért még reménykedek...sőt még imádkozni is fogok
ez a kpm udvara volt régen
a közútkezelők vannak a telep elején
nagy sárga ház,közvetlen a temetkezés alatt
a nefelejcs utca végén lévő gyógyszertár felett eggyel
Pontosan hol is van a Berényi 13?
A Berényit vágom, de nem emlékszem ilyen műhelyre ott.
Majd naon szorítok!
Én nem megyek. Itthon leszek még. Hétfőn megyek vissza dokihoz. Az ultrahang kimutatta, hogy még nem múlott el a gyulladás, meg a labor eredmény sem a legjobb. 1 hónap múlva megint ultrahang.

Vigyáznom kell magamra, úgyhogy nem tudom mikor lesz motorkázás.
Mocival ? Ilyen jól vagy ?
Nem túl bíztató az előrejelzés.


Remélem hétvégén jóidő lesz és tudtok menni mocival az angyalos talira! Szorítok Nektek!
Én is itt! Péntek, jeeee! Ma 2-kor végzem.
De, de én itt... péntek van


senki?
Megtanultam a leckét!
Köszönöm!
Nekem eddig csak a balos fájt, de ma kiderült, hogy a jobbos is gyulladásban van.
ma kitöröltem hurkaszájat a citromomból.
rossz volt,hogy ott volt......