Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amúgy vicces,amikor rxet eldobtam vácin,akkor kormány meg minden szirszar elszállt rajta..:D ktmen semmi..najó,1x letört a lánckereket tartó anya
Pályán azt mondom ok, de utcán..........., naon kell figyelni!
itt a tél meg minden...nem lehet motorozni...jövőre kéne rendezni egy fórumos snowboardozást úúúgy mennék,de nm jött össze idén
és amikor én egykeréken neki szálltam a suzukinak?... meg amikor dobogón eldobtam?... mondom,nincs félelemérzetem
Ugyan, olyat nem is tudok!

Szeretem a Berget, mert tényleg jó vele motorkázni, de az álom mindig egy Yami marad!
Szerintem maradjunk annyiban, hogy erősebb a motorka. Én egyre jobban parázok utcán. Mióta tavaly fellökött a bácsika, meg pláne.
jól van csak szívom a véreteket ezzel a yamival...nem megsértődni
nincs is yamim

volt három de már nem lesz ha minden jól megy
erősebb a motorod...tudásod is van... nekem van egy átlagos full tuningos vasam( ) meg nulla tudásom csak nincs még félelemérzetem
Én benne vagyok, de aztán megvárni anyut!
mennék már én is egyet veletek ......van motorom is csak az idő nem kedvez még az aszfaltolásra


addig terepezek
tényleg...tuti erősebb a bergje meg újabb meg minden...de azért reménykedem,hogy nem fogok sokkal lemaradni! kitartok amellett hogy egy full tuningos vasam van
mit állítottál itt a női topikban ...csaknem a gyíkod?
megerősíthetem .....amúgy úgyis ráérek mert nincs mit csinálnom


dehogynem vazze ...
amúgy biztos ,hogy verethetsz a supermotyóddal napokon belül ....szerintem ahogy felszárad a pálya már alázhatod a bergeket...jól van csak vicceltem.....
foxgirlnek úgyis kipróbálom a gépét....cserébe ő is kipróbálhat ....
Szép jó napot mindenkinek! Igazából a szíve mélyén mindenki Yamahát akar venni. Idén remélem összejön az R6. Aztán utána meg 2009 (vagy újabb) R1. Jah Baby, találtam spirálost, már fel is hívtam őket, elvileg ha meg lehet csinálni, akkor 2500ért megcsinálják a fordszámmérő spirálját, ha új kell akkor 4800.- Drukkoljatok, hogy lehessen javítani.
ha kész a vas,elmegyünk huligánkodni kicsit pesten? (rendőrnél nem állunk meg )
Szió!

Bocsi, hogy nem üzentem vissza iwiw-en, de akkoriban állandóan kidobott. De ígérem pótolom!

Mizu?
Majd nyáron megint megyek felétek motorkázni és akkor összehozunk egy beszélgetős party-t!
Téged igazából semmit. jó sokat szeretnék motorozni...esetleg egy tyúk jöhetne helyette,másnem nagyon

Csőőő Zozi! Na,erősítsd meg az állításomat.lééééééééégyszi


Mit szeretnél helyette?
sziasztok
nehogy megkérdezd
Nagyon szép a mocid!

Szeretem a Yami-kat, egyszer én is azt szeretnék majd egy WR-t.
2 hét és gurul..már tényleg.márciusra meg lesz.
Nem tudom ki lehet sajnos!
Két DR-Z-s lányt ismerek, de egyikőjüknek se sárga a motorkája.
Remélem idén is fog erre gurulni és összefutok vele.
A heidenau még nekem is megvan, de azt inkább nem rakom fel a Bergre. Az sm kereket nem szeretném elhasználni terepen, próbálok vigyázni a motorkára amennyire csak tudok.

KTM-ről kérdezhetek vagy inkább hagyjuk?