Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JAJJJUJJ .Árujjad mán el nekem hogy az verbális vagy tettlegességi lenne kedves Zsebi
Drága Repsi!
Nagyon Boldog Névnapot kívánunk Neked!
jaj olyan vagy most miért szidod a chevyket tavaj opel szervizbe voltam gyakszin ahol chevyket is árultak 5-10 ezer kilóméter után jött vissza pár mert kicsit belevertek a szelepek a dugattyúba , meg a tesztautók felénél előfordult, hogy időnként 1 -2 henger elfelejt működni de mennek vele egy kört és megint mennek, de legközelebb megint gondolnak eggyet és megint nem.....
szerintem ennek a topiknak annyi értelme van, hogy az már művészi.. ..nem hiszem, hogy szét tudnátok offolni..
..ha meg az agyamra mész, legfeljebb kezelésbe veszlek..
hogy a picsba nem tanákoztunk még?de mosmá ne offojjuk a csajok topikját mer meg leszünk gyukva.. ööö maraggyunk csdak még
Fél Nógrád megye, a felétek közelebb eső fele. Márciusban már biztosan a paripán közlekedem, de addig is marad a Chevi Lacetti 1.6, fogyasztás 10 liter, bátran ajánlom minden benzingyárosnak , bár cserébe nem megy
tanákozunk majd úton is-bár remélem nem nénózva mi a körzeted?
A motoros lányoknak is Boldog Karácsonyt

Rendőrautó nénózik,
suhan át az éjjen,
Jézuskát üldözik,
gyorshajtásért éppen!
De Jézuska szánjaját,
spéci motor hajtja,
hogyérhetné utól,
egy lomha rendőr Astra!
Így hát az ajándékok,
ismét a fa alatt lesznek,
így kívánok én is,
Szép Karácsonyt nektek!
Követlek itt legalább utolérlek
ehe aha.pohi a csajokná.mi van veled báttyó?
Hát,jöhetnél Karácsonyi ajándéknak... Már csak pár km,és itt is vagy!
Az angyalka mintha hasonlítana is rád .
nem várok én senkire, és nem kell engem vinni sehova..
..megyek magamtól, ha kell, ha nem..
Fúúú most nagy kő esett le a szívemről
azt csak a fiuknál alkalmazzuk.csukva fel és nyitva húzzuk ki
De ugye csukott esernyővel gondoltad, nem kinyitni
...és Te is arra vársz,hogy elvigyen egy msáik ördög?!
,vagyis
Vannak gyönyörű dolgok,nem?
bumbus
nem vagyok én annyira ijesztegetős komolyan gondolom amivel fenyegetőzöm
...akkor én nagyon ki lehetek fordítva, mert nekem nem ilyen az álompasi, és általában rám mondják, hogy ördög..
Zseby........Igen igen valahogy én is így képzelném el.....
Bár mondjuk én ezt így tudom:
- Minden lány egy angyal, minden fiú egy ördög, mégis arra vár az angyal, hogy vigye el az ördög.
van

Janovics József - Kunszentmiklós
Hali, sajna msn nincs itthon, skype?
Eszty tudnánk beszélni ? anno megvolta az msn címed de nem tudom hova lett légyszi vegyél fel: kistuning5@hotmail.com

rssel kapcsolatos téma
Az a jó, hogy van választék, és mindenki megtalálhatja magának, hogy milyen módon pályázik, csajokkal, pasikkal, vegyesen . Csak pályanapokon, vagy beáll a versenyekre, vagy csak kipróbálja egyszer-egyszer, még jó, hogy van ennyi lehetőség és egyre több pálya is lesz. Ezt mindenkinek magának kell éreznie, ebben a kérdésben csak magára, a megérzéseire hallgathat, talán ez a legbiztosabb módszer.