Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és ugy hogy Psyho?R1 gyel nyomja
Így névről nem. Arrafelé nem nagyon járunk.....
az tényleg nem.multkor kérdeztem ismered -é-e a Biró Ervint?Borsosberény
jovanna.tudom hogy nem bunkón irtad,csak teszteltem a karihangulatod nem tőtök fel többet.csak puncis képet
29.....az nem vén.....bár néha úgy érzem......úgy a 9-10 órában munka közben, már mozdulni is nehezemre esik
nem bunkón írtam, csak szóltam, hogy nem szeretem az ilyet.. ha kell neki fotó, majd kér, oszt kap... de olyat! ..ne kötözködjé', Joe, me' megharaplak!
hát akkor te sem vagy valami vén kecske..
Boldog karácsonyt mindenkinek!
én nem szokok kérni hozzájárulásit.közkívánatra ment ólrándernek.asszem ez nyilvános volt.kötyi
Ez már nem rossz.....bár ettől ujabb verziót lovagoltam elsőre és most meg a legújabat, valami Isteni szerencse folytán. Nincs rá panasz 75.000 km-nél, még a gyári kuplungszett volt benne kollégának, az olajat sem ette, ment ahogy mennie kellett. A kötelező olaj + szűrő és levegőszűrő + fékbetétcserlket megkapta, azon kívül semmit nem kellett hozzá nyúlni 9 év alatt, még a féktárcsa is gyári rajta, bár már arra ráfér a csere. Szóval Yamaha forever
a maci vele szemben a csapatfőnök? egyeztetik a beállításokat
nem mindegy? ..mindkettőtől kifeküdnél..
..fotókat nem pakolászunk hozzájárulás nélkül, mert azt nem szeressem, és nem illik.. ..kötyi!
Édes....remélem kap majd két kerekűt is....
én vidit raktam fel róluk a nem mototros videjjo topikba csak LFP néven.nézzed megfele
nesze bammeg policájjamakka
Kisfiam karira már Rossinak öltözött:))))
muszáj feltennem ide pár képet:)))
és most kánonban:
Boldog névnapot Repsi
Köszi De yamaha párti vagyok
Pohi Te ma nagyon autocentrikus vagy.pedig mondtam már hogy ezt neked lőttem karira
akkor jól az agyadra fogunk menni .....
Drága Joe!
Vikinek hívják Repsit eredetileg.Amúgy köszi a karácsonyi köszöntőt, neked is boldog ünnepeket:)) Meg minden pasinak.
Hát igen, azért is írtam, hogy én nem biztos még, hogy nagyon versenyezni szeretnék...De eljön annak is az ideje...Persze ha kedvem, pénzem lesz, megyek a csajosra is.Gyakorolni az is jó nekem:))))
És azt még nem is mondtam, hogy párásodik állatmód, fűtés nem nagyon van csak 1 óra mólva akkor is langyít, a klíma meg mindíg xar. Csodálatos autó
van olyan a naptárban hogy Repsi?