Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez annyira szép kari-kívánság, csak most olvastam, köccike persze megijedtem, az esermyőtől a seggünkbe
boldog karácsonyt, fapapucs!
ronda a lábujja
..állítólag ilyen az álompasi.. ..bár nekem biztosan nem..
annak az elsőnek túl kockás a hasa,nem?

Boldog Karácsonyt lányok!
Csajszikák, mennyből az angyal, vagy mi...
Boldog karácsonyt!
Boldog Karit fiúk!
Boldog karácsonyt csajszik!
na hát nektek is érdemes szép karit kívánni.asse mongyátok fapapucs esernyő a seggetekbe
Senki nem harapta le a fejed. Én csak leírtam, hogy szerintem miért érdemes indulni...
Sokféle vélemény van, de mindenki maga dönti el,hogy indul-e vagy sem!
Ettől függetlenül még lehet, hogy néha ott leszek a versenyen is, csak gondoltam írom a véleményemet, elvégre ez egy fórumféle..de nem akarok már írni egy mondatot sem,mert még így karácsony estéjén is leharapjátok a búrám.....
Boldog Ünnepeket!
Én nem erre gondoltam, hanem arra, hogy konkrétan én kezdő mocis vagyok nagyon, mit keresnék egy "versenyen"...Verseny azoknak jó, akik tudnak menni,kergetőzni, nem nekem,aki még tanuló fázisban van...de hát meglátjuk..Arra meg, hogy tanuljak,motorozgassak, licens, minden egyéb,nekem drága...ha meg elindulnék, végére egy vagyon, mert ugye akkor minden versenyen ott kéne lenni...nyílt napon nincs kötelezettség, akkor megyek, ha időm és pénzem engedi...fiúktól nem félek..nem utolsó sorban kisfiam az első.. gyerek nélkül biztos máshogy látnám, de így nem
Becsomagolt Esernyőtartó fiúkban gazdag fékbetéttel körített, láncsprével tűzdelt póverkommanderes Boldog Békés Karit kívánok minden motorozó csajszinak
Jó van na, én is csak leírtam, hogy nincs esélyem nyerni..ennyi...nem sértődésből..tanulni nem csak versenyen tudok, majd meglátjuk, mit hoz a jövő szezon..
Szeretetben Gazdag, Boldog és Békés Karácsonyt kívánok minden motoroslánynak. Meg Mindenkinek.
Na azért
Persze, és a húsvéti tojások is készen vannak már :)
ENNYI ;)
Nem a jóképű krampuszokat várjuk
Végül is, ha egyedül indul az ember biztos győzelmi esélyei vannak, ha max. hárman akkor pedig tuti a dobogón áll
A lényeg a motorozás, az egészséges versengés, fejlődés önmagunkhoz képest, lehetőleg balesetmentesen, a nap végére egészben maradva. Haverok, buli, fanta, napfény, forró aszfalt, boxok, benzingőz...... lehet folytatni...
Helló csajok várjátok a locsolókat?
Van mégegy:
Bukócső és pályagumi, angyalkákon tanga bugyi. Fék, bal három, szemben árok! Boldog Karácsonyt Kívánok!
Én ezzel ugy vagyok, h inkább megyek ezen a versenyen, mint hogy a nyilt napokra adjak ki pénzt, ahol a sok őrült ugy megy el melletted, hogy jajj....és kevesebbett is mehet az ember....
Ez így olcsobban jön ki és többett is lehet menni mint egy nyilt napon. Uhogy én tuti ott leszek.
De mindenki a saját belátása szerint dönt, én csak leirtam az én véleményem!

BOLDOG KARÁCSONYT!
Mindenki bőszen készül a jövő évi versenyre, hát én még nem biztos, hogy kidobok egy vagyont rá....Győzelmi esély úgy sincs, meg elvitte a Jézuska a pénzemet is bakkerrrrr!A női kupa meg nem lesz ócsóó..