Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet, hogy befele nott neki...
Mivel engesztelhetnélek ki Zsebes?
...na nem,nem megyek fel Veled megint a Kampinszky felső emeletére egy éjszakára





Legyen inkább a Queen Mary II Májusban!
Fej vagy írás a tét,hogy ki hagyja ott a lét
...mé? nem ő írta, hogy egy nő azt sem tudná, mivel van dolga? Lehet, ott van a fekete lyuk...
Vagy ha jobb nála, vagy ha méltatja a teljesítményét... Amúgy meg teljes mértékben egyet értek veled! És az összes felháborodott nővel, férfival, vagy, hogy úgy mondjam motorossal...
Keményen és szerényen Takaríttok rendesen,minden szemetet kidodtok
Női szemmel nézve
nincs bocsánat
Te aztán figyelsz a részletekre...
Köszi,hogy szóltál,majd bepótlom!
De én kérek elnézést,hogy lemaradtam az egyéb elfoglaltságom miatt ,eme fontos eseményről!
Bocs,én pont nem figyeltem.
Ajjaj!
Észre vettétek,hogy az újság a "farkánál" beesett tartása van!Pedig keménylapos a motorinfó
Na szép,ezt azért nem vártam volna tőled! A GSR topicban még ott nyaltad a pöckömet,most meg így beszélsz rólunk te senkiházi proletár kis himringyó!
Komolyan olyan vagy azzal az újsággal a lágyékodon,mint aki a motorzással akarja magával felhívni a figyelmet mert farka és tudása nincs a baszásoz!
Szégyen vagy fiacskám és a Talma nevét akkor vedd a szádra,ha jobb vagy nála!
ígyvan
kicsit le vagy maradva...van már helyette más!
Szja! Tulajdonképpen az is jólesett, hogy lealázott. Megmondjam miért? Én tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egy Rossi. Inkább igyekeztem utánna és próbáltam figyelni mit, hogy csinál. Tök mindegy, hogy lány vagy fiú ha tanulni lehet valakitől. És különben is az enyémnek szebb a hangja a LeoVince GP kipuffantóval...

Amúgy meg hajrá csajok! Milyen uncsi lenne ha minden motoros összeröffenésen csak hapsik lennének... meg a motoros hapsik csajai... pfujjjj
Sziasztok!
törölte magát az iwiwről a tegnapi csajka
na, ezt nem itt
"hol? a nyúlon túl? Nem.. a nyúl az.. Hülye vén buzeráns.."
milyen nyuszi? És miért is?

LX
alázzák? mivel? ugyanmár.. mind1ik értelmesebb annál semhogy ezt felvegye..
a ringre pedig soha nem fog kijutni hogy jót röhögjünk rajta : na uff.. részemről ennyi!
Hajrá lányok!

LX
Szia nyuszi...
csak az ilyen emberek nem tudom,hogy mit élveznek ebbe hogy idejönnek és "alázzák" a motoros csajokat.........
szellemi fogyatekosokkal nem is tudnal versenyre kelni, hagyd a fenebe
akinek a motoros tudasa meg csak a loerokon es a nyomatekon mulik, azt csak sajnalni lehet
hhmm.. nem igazán akartam hozzászólni, mert az ilyenek miatt nincs kedvem már írni, és néha olvasni sem.. de csak annyit tennék hozzá, hogy szivesen megnézném az "urat" amint pl. Amarillával "versenyez" a Pannonia vagy a H ringen.. illetve azt amikor az Ami simán lenyomja.. Mert hogy igenis vannak ügyes lányok.. sőt.. Olyat is tudok aki utcán alázná meg egy 600-assal..
na ennyi...

LX
jóltetted!