Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

asszem megtaláltam a kedvenc zenédet...
Bocsi, de nem jól nyomod a dumcsit. Én tegnap vettem szülcsi-ajcsit barinémnak, ma becsomiztam szép papcsiba, aztán este majd jöhet a vöri-bori, meg a pezsi-mezsi...
Ma shopingoltam egy picikét, otthagytam pár üzletecsképe pár tízezret, tehát mára meg holnapra kiéltem a vásárolgatnékomat...
hogy hiányoznál
Végszóra Hogy vagy ma? Milyen testápolóval lepted meg magad?
Naja!
milyen szegény lenne a világ dilinyósok nélkül
...hüüüüüüüüüüüjeeeeeeeeeee...
lehet, elég hideg volt és nem tudtam mi az a két méteres karc az aszfaltban
ááááá, az biztos a múltkori esésed következménye lehet.
Állaaaat!
Reggel óta kicsit érzékenyek a mellbimbóim. Ki a dilinyós?
Szia Janka! Welcome on board...
Van itt néhány rosszul összerakott dilinyós krapek, akik megrögzötten "motorozó nőnek" érzik magukat, de hidd el, ártalmatlanok, igen jámbor fajták...

Pusz nektek is dilinyósok...

Ancsaaaaaaaa!
Hello Ancsa!
Először is jóreggelt!A levelet,a mit írnék megírom, ha hazajöttem a suliból!Arra az ertekesiteses e-mailre küldhetem?Külön küldöm majd a képeket meg az üzit!Mert, egybe annyira nagy, hogy nem engedi!
na és Te? Mit keresel itt?
Nem vagyok én bomba....
Megyek máááááár.....
próbál itt bevágódni.. pahh..
Nah mifene, már mindenki ide jön? Már mint a másik topicból! Mi lenne, ha odamenne mindenki! Beleérte téged is rötyögós kollegina... Legalább nem én lennék a legcsírább suttyó!
Szia Janka!
Üdvözlünk a fórumon (bár én nem vagyok motorozó nő ) Az jó, hogy tetszik itt neked, még sokat lehet a körünkben visszafejlődni...
Ne engedd elvenni a kedved, a kedves kollégák kicsit maximalisták... Gondolom a 100 ccm-es változatra gondoltál. Sajnos nem ismerem, csak annyit tudok róla, hogy van 50-es és 100-as is, (utánanéztem... Malaguti f12 phantom vélemény), úgyhogy szerintem Te sokkal jobban tudod nálam, hogy milyen.
Tényleg.... milyen?
Szia
Gábor
Van olyan találkozó, amin sok csaj van, de az Playboy fotózásnak hívják!
Biztos...