Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Örülök, hogy sikerült, és újra tudod használni!
Szép időt, és jó motorozást Neked!
Köszönöm
én megmondtam,h akksi baja lesz!

grat,akkor széles utat,puha autókat,gumi fákat.
Sziasztok!

Korábban már írtam, hogy elromlott a motorom aki kiváncsi mi lehetet a baja anak elmondom.
A gyújtáskapcsolómhoz hozzányult az előző tulaj és bekente valami zsíral, ami zárletot okozott és így lemerült az aksim.
De mostmár jó a motorom és tudok motorozni bi-bi-bi
segítség!

most hívott telefonon zoohayabusa, hogy spanyolban kicsúszott az autópályán és nagyon csúnyán összetörte magát. korházban van a lába miatt.
s.o.s segítség kellene, hogy a megmaradt motort haza kellene juttatni spanyol országból.
saját lábán nem jön mert váz törött és nincs eleje sem minden megoldás érdekli normál határokon belül. ha tudtok segíteni tegyétek meg érte.
a motor spanyol ország , la hoya-ban található.
most tolmácsolom, amit írt, hogy olyan érdekelné aki arra jár és fel venné. ( kamionos, stb)
köszönöm és ő is örök hálás lenne!
magyarországi száma 13.-tól: 06-70-532-21-89
kinti száma: +353851406755
Talált! Onnan származik a gyönyörűség!
déli part?
mintha a full-gas előtt lennél lefotózva a masinával,lellén.
Nnnnna, hát akkor SZOKTAM!
Tényleg cidri volt, némi esővel "feldobva"... Azért remélem lesz még jó idő. Ha már 2x voltál, akkor a "szoktam" kifejezés helyénvaló... Nagyon szép a moci a képen, gondolom az a Tied!
Én időhiány miatt főleg napi közlekedésre használom a mocit, Budapesten. Már amíg az idő engedi...
Azért a múlt 7 végén már elég cidri volt.... A Balaton környékén szoktunk - rám nézve a "szoktam" kicsit nagyképűség belátom - mocizni.......
Szia!
Nem hiszem, hogy gond lenne, de azért igazad van, jobb nem tudni... Most már lassan megkapod a jogsit, és akkor már nincs gond.
Én csak akkor nem ülök rá, ha szakad az eső, vagy ha már nagyon hideg lesz. Melyik környéken motorozol?
Sziasztok, hello Gábor! Nyomulok azért a "lepedőkkel" a rossz idő ellenére is, helyi közegbe eddig még nem futottam bele sehol, így nemtom, hogy mi lenne a reakció..... De annyira nem is akarom tudni...
Boldog szülinapot Zsebybaba!
Korán kezdi az ipart. Helyes!
Nem ő a hugom!
Gyerekkel együtt adták?
Na lecseréltük a gépet!
boldog szűlinapot ,
Szia Tündy!
Mi újság? Mentél a "lepedőkkel", vagy inkább megvárod a jogsit?
Bár igaz, mostanában nincs valami jó idő...
Köfike!
Hello Zseby,
igaz, kis fáziskéséssel, de most érzékeltem, hogy tegnap ünnepeltél!
Úgyhogy BOLDOG SZÜLINAPOT!
...most nézem...
Nagyon szépen köszönöm, MotoGP!
nincs más választásod.
vagy szinezd ki a hozzászólásaimat feketére.
jójét.

és nem igaz amit a telefonban mondtál,csak ilyen vagyok.