Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóéjt SV Ancsa
na mindegy! ha már itt vagy akkor megtűrűnk!
Értem
Na jóvan csajok,srácok lépek mert fárasztó napom volt!
Jóéjt!
azt hittem Tarka hogy kasztráltattad magad!
Itt a hím-nőstény arány 65-25% tehát nem meglepő,h ide is írok(írunk)


(maradék 10%transszexuálisok,homokosok,leszbikusok)
tod a zemberemnek ott vannak a rokonnyai és az apja is ott van eltemetve, és megyünk átvenni ill. kifizetni a síremléket.
Mit csináltok Baján?
amugy üdv a motorozó nők közt! Tarka
Tarka, a kawának ez az egyetlen hátránya!
Ancsa esetleg szombaton gurulhatunk de vasárnap kilőve! megyünk Bajára
A kawa meg ződ! Asse" vegyetek.

hejj-hajj.
Oké ksözönöm szépen!
Kicsi a világ!
Helló Motogp!

Légyszi küldj egy mailt erre a címre:ertekesites.zeg@bajnokmotor.hu ,ez az én céges elérhetőségem,írd meg az alvázszámot,és elküldöm neked az árakat!
Szia Ancsa!
Azt szeretném kérdezni,hogy Yamaha TZR-50-hez mennyibe kerülne egy új gyári hajtókar+csapágy+szimerong szett!
Válaszodat előre is köszönöm!
U.i:Azért kérdezem meg itt mert más yamahások nem válaszoltak remélem te tudsz segíteni!
Szasz Kawa72!
Örömmel üdvözöllek a fórumon!
Hétvégén valamerre?
Jó a felismerőképességed Biri ,mint már mondottam volt!
Jól vagyunk,és tik?
köszi
Boldog Születésnapot Zseby!
szia csak pont benéztem ide megnéztem a képeid és láttem a régi mocim karelt az állatot és a kolbászzsirmetál sz mrs. ancsa
kicsi a világ
mindenki jol van?
szerintem ne vegyél banditot mert az egy fos melegszik meg minden, nincs elég hűtése!
Hétvégére jó időt mondtak. Pesten már kiderült...Küldöm feléd!
hát mind2 szép:D a honda az szerelem volt ez alatt az idény alatt és persze illendően egyszer sem hagyott cserbe...a lábam mind2ről leér... rsel még nemvolt alkalmam hosszú távon menni mert nemvolt jogsi rendőr meg itt van 5 házra... mióta van jogsi azóta esik... meg suli... :( de majd hétvégén döntök mostmár:) igazából rs felé az erő húz mármint kategórián belüli erő:P nameg h az már testesebb is:) kicsit komolyabb gép... sztem...