Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincsen ráírva h nem lehet vele menni legfeljebb következtetni lehet rá a lep tetején lévő címből: "adatlap járművezetésre jogosító okmány kérelméhez"
rávan irva? akkor most én is elolvasom h okosodjak
Szia avvala papiral nem vezethetsz rá is van irva hogy nem :) kitalálták az okosok erre van az ideiglenes jogositvány persze azért is fizetni kell
nekem aztmondta az oktatóm h igazából azzal sem mehetek de ha mégis elkapnak vele nem nagy gáz... kilehet magyarázni...
Aha. Már 2szer megmentette az életemet. Szerencse,hogy esőruhában voltam.
ezek szerint az esőruha nagy előnye, hogy nem időjárásfüggő, csak biztonságos mocikellék!
figyelni fogok, esés előtt mindig felveszem
ja. esni csak külön erre a célra kialakított esőruhában szabad.
mert megvéd az eséstől?
az enduros lelke örűl mikor esik az esö, mert a szikla és a sár nagy barátok,,
Ma is motorral jöttem melózni,csak 1 esőruha kell.
Na azért annyira nem buzog bennem a tettvágy...... Inkább várok türelemmel a napsugarakra!
jött a nagy csúnya ember és elvitte a jószágodat?
A felhők felett mindíg süt a nap....ott kéne motorozni.
Majd egyszer...
Gószt, a válaszom igen,de arra sem indult be.
Hello Gábor! Köszi a kimerítő tájékoztatást! Épp ma reggel voltam az Okmányirodában, úgyhogy a "lepedőnyi" papírom már megvan! Az ami nincs, az a kellemes, napos, mocizásra alkalmas idő..... Húúú, de gáz idő van!
Szia Tündi! Ha már voltál az okmányirodában, az ott kapott "lepedőnyi" papírral már vezethetsz, amíg nem jön meg a jogsi. Ha még nem voltál, akkor úgy tudom a vizsgakönyv nem elég. Elméletileg megbüntizhet. De hát...
Egyébként betó"ni próbáltátok?
szívesen
Sziasztok!

duß, köszönöm a címet.
De vót, nekem mondták... Megen lecsúsztam róla?

Jó éjt!