Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
Túrázni nem jó vele-----gyorsan kopik nekem 6000 Km et bírt ki
Amennyibe meg kerül lehet normális gumit is venni
Sziasztok,

Valakinek volt már tapasztalata Shinko 005-ös gumival?

Előre is thx!
Üdv,
Dávid
150/60R17 Continental Conti Sport Attack gumi,új ,garanciás eladó vagy értékegyeztetéssel új 140/70-re cserélném!
Hali!
Van egy garnitúra Pilot Powerem(120-190) 812 km van benne és párban 30.
Nem egy híres történet a BT-014.
Utcán azért simán ellehet vele kolbászólni.
Egy szezont nyugodtan hagyd fent, utánna nézz valami sport gumit.
Pirelli diablo supercorsa
Metzeler racetech
Dunlop d 209 - 211
Conti raceattack
Sziasztok!
Most veszek egy k6-os 600-as Gsx-r-t és érdeklődnék hogy szerintetek le kell-e cserélni a gumikat rajta mert 2600 Km-van benne tehát még a gyári gumik vannak rajta, olyan 80%-os, de nem öreg már az a gumi? A gyári bt014-es bridgestone van rajta, teszt szerint nem a legjobb gumi, de nekem még jó lenne legalább 1 szezonra, mert már rég motoroztam. Szóval létszi segítsetek ebbe a kérdésbe! Köszi előreis! És milyen gumit javasolnátok? A BT016-ról elég jókat írtak.
Szia
Pirelli MT 75, Michelin Pilot Sporty van párban
Metzelet Lasertec, Continental Go 110/80/17 es van
Mindegyik idei gyártású és új
Ha érdekel keress meg eamilben
hondacbf600@freemail.hu
Ha én azt előre tudnám..... ..... de Dragon Supercorsa SC1 most is van
Hali.Lenne egy kérdésem egy RS50-re szeretnék veni első hátsó gumit ha lehet párban Continental v Pirellin gondolkozom most Pirelli MT75 van rajta elől és hátulra már vettem egy MEtzelert használtan (jó vétel volt és nemhagyhattam ki) de most venni szeretnék egyet párban. Milyet ajánlotok és vmi boltot ahol lehet kapni mert szinte sehol nem találok . A méretek 90/90-16 és 110/80-17 a motor 100 és 150 között megy és kanyarban is elég jól szal vmi normális gumi kellene nem ilyen bóvli ami csúszik.:S:S
Hello

Haverom keres használt ( min 3mm) Michelin Pilot Powert , simát vagy 2CT-t 120/70 és 190/50 es méretben kellene. Ha valakinél van elfekvőben és megválna tőle kérem jelezzen.

Thanks
nem az úton hanem a fel és lehajtókon.
Tudod ami a kereszt útak -ra/-ról van.
Ilyen 60as tábla szűk ív.
4es -n hatodik 13000 XDDDD
Keményen nyomhatod...
Igazi vadállat motoros lehetsz...
4es út, lábtartó, gondolom a hátsó...
zx7r nyamíííííí
ha úgy alakul anyagi helyzetem 10.körül lesz diablo supercorsád sc1?
180 v. 190 mindegy.
dunlop sportmax qualifier egy igazi hányadék mocsadék hulladék szar!
Ez nem gumi ez egy tetű!
Ilyet ne rakjon fel senki!

-220-240 felett csúszkál előzéskor a felezőn,zárón.
-fel és lehajtón(4es út) nem tudom lábtartóig dönteni,mert kezd csúszni a segge)
-S kanyarban ahol naponta több szőr elmegyek(lakástól kb. 2sarokra) közel 90fokra keresztbe állt a moci mint egy drift show csak a szerencsének köszönhetem,hogy nem taknyoltam el!

Újból beigazolódott,hogy racetec k1 v. diablo supercorsa sc1 a gumi!
Keresd a a sportgumi hirdetések között a net legjobb árai hirdetést!
Korrekt a srác,este 10.30.kor képes volt nekem leszállítani gumit mert sürgős volt!
Ha olvasod,még egyszer kösz!
Pido, ez lehet az indításgátló hibája is, ha az letilt akkor csinálja.
de nem mondtam hülyeséget,ugye?
köszönöm szépen
Elöl hidegen 2,0 - 2,2 bar (30-32 psi), hátul hidegen 1,8 - 2,0 (27-30 psi).
Szia Brian!

ne haragudj,de nem találom azt a hsz-t,amiben megírtad,mennyire fújjam utcára a BT-002-t a CBR 600-on (F4)
tedd meg,hogy elárulod újra
Hívj fel napközben!
http://www.prop-tech.hu/ itt a honlap. több minden van..nekünk egy kis box volt,amit be kellett kötni az elektronyikába és akkor feloldotta az injektort,picit más lett a térkép..végülis kinyitotta a térképet
Hali!
Keresek Pirelli DiabLo corsa 3-at újszerűt, vagy újat, előre 120/70 17
300+ sebességre .
köszi