Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Lassan itt az idő,meg kell látogassalak!
...persze ha van valami nekem való gumi,a megszokott árban....vagy olcsóbban
A 170-es érdekkene mert elsöm van 3slick 99%-os vizes 6db 99%-os de a hátsó csak 1db van 99,9%-os szóval a hátsó érdekkel egy képet megnéznék róra!
Meg oldható?
nem. A defektjavító után kuka a gumi, és a felniről sem vakarod le, ráadásul nagy sebességnél beremeg a kereked. Keress olyan gumist aki ért hozzá, ne kínlódj.
Fényévekre lakom pesttől, itt nem túl nagy a választék. Itt nem defektről van szó hanem a peremnél kis szivárgásról.
Annyi gumis van! Valaki csak tudja, hogy mi lehet a baja. Annyit kibír a gumi, amíg az egyiktől a másikig elmégy...
Én a Kékholdot tudom ajánlani, ha Budapest-hez közel laksz. Nekem csak kiváló tapasztalatom van velük. link

A defektjavítót én biztos nem fújnám bele. A defektes gumit tönkreteszi, javítani nem lehet utána, ha jól tévedek. És csak lassan lehet menni az ilyen gumival (bár ez lehet inkább a defekt miatt van, nem a spray miatt...).
Sziasztok! Van egy kis problémám és szeretnék segítséget kérni. Vettem egy új első gumit és lecseréltettem. A régivel semmi gondom nem volt csak már elkopott. Az újat felrakva és felfújva körben végig ereszett a felni mentén, tömlő nélüli gumiról van szó. A gumis szaki körbekente az abroncs szélét valami fekete folyékony trutyival mondván hogy majd az szigetel. Újra felfújta és jónak tünt de reggelre leeresztett. Otthol felfújtattam szuszogott de elmentem vele, puha gumival hazamentem a munkahelyről felfújtattam utánna egész nap rendben volt de reggelre megint leereszt. Már nagyon elegem van belőle, mit lehet ezzel kezdeni? A méret ugyan az ami rajta volt. Van rá esély, hogy beidomul és tökéletes lesz? Rossz lehet a gumi? A felninek szerintem nincs baja mert a régi gumival nem volt gond. Arra is gondoltam hogy veszek defekt javító sprayt és belenyomom talán az leszigeteli. Ez jó ötlet?
Tudom, láttam.
Írtam mailt hogy ne itt zavarjuk a többieket.
Ok, én gödöllői vagyok...
Reggel megnézem az üzletben pontosan van-e raktáron ez a méret (de asszem van). Helyileg Ajkán vagyok amúgy. De jövő hétvégén megyek Hungaroringre akkor el tudnám vinni.
Hol tudjuk, és mikor lezsírozni a boltot?
12800.-
120/90-18 mennyi lenne az ára?
Nálam van raktáron néhány, milyen méret kellene?
Üdv ! Van pár gumim ha valakit érdekel írjon vagy hívjon
http://www.kepesmotor.hu/sport...
milyen gumi árak vannak beszarok nem is motorozok inkább

pirelli diablo rain aki használt közúton az mondjon valamit róla jó vagy nem stb
Mitas C12 lelőhelyet nem tud valaki?
Tottes!

170-es SM gumim van, előre meg 115, 120, 125, ha érdekel...
Tükör slick kellene az van?
Szia Derbi

Úgy néz ki, hogy más forrásból tudok szerezni, de köszi szépen a fáradozásod. Üdv Dani
160/60 ZR17, új Conti Race Attack: 28e,
150/60 ZR17, új Dunlop GPR 70 SP: 28e,
... és meg sem kell vágnod őket
Bridgestonban van a BT003RS de ez mintás 160/60zr17 39900ft
Olcsóbb nincs?
Használt de még nagyon jó?
Dunlopban tudok 160/5517-et 53600ft