Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fetesd át Züdre......azok dók,csak általába Dizzelek
Sziasztok a jégtől semmi baja nem lett a vasnak ,de ma motoroztam az időt nem felejtette el de a napi számlálot igen haza fele már az időt is elfelejtette úgy hogy slaggal fogom körbe locsolni a motort mielött elmegyek motorozni
megteszed hogy felhívsz, ez a híres okos franc valami vírust nyelt.
szivesen!
Motornak nem lett baja a jégtől?
na akkor mindíg jégesőbe menj és akkor jó marad
na az jo! hat ez mar rejtely marad lenyeg az hogy meg javult
Sziasztok Szeki s csimbi kész van a kawasakim jó lett ! Ma reggel 5 kor indultunk Romániába hát izgalmas volt a nap az,a motorom haza fele javult meg olyan esőt kaptunk el amit még nem láttam a jég az úgy kopogott a sisakon mintha gépuskából lőttek volna de a motor meg javult az eső után !
a másik elméletem mivel a generátor csatlakozó szét olvadt nem volt elég töltés s lehet van valami elemet kellene töltenie s nem tudta tölteni így lemerülhetett az tény ,hogy a világítás is mostmár világit az előtt gyertyának felelt meg a fénye.
Ez vérprofi
fogkrém és teniszlabda
Igazi sufni tuning
Én nem voltam. Haver hívott hogy itt a gép amit akartam.
Szia!
Nem az új,még a régi.Kár,hogy nem futottunk össze
Madarason kint volt a narancs amit megakartam venni csak akkor nem volt eladó. Gondolom most már az új gazda vitte el oda.

Nyugtatott haver hogy nem bántam meg ,hogy nem az enyém. Azért sajnálom.
hát ha komoly is,akkor is hülyeség
Nem tom eldönteni, hogy komoly-e vagy sem
benzincső olvasztásos szegre tank kihuzásos,áramba vezeték bedugásos megoldások nagyon ott vannak
Állat!
Azon a negatív kalpácson beszartam.
ezen annyit nevettem
Tisztelt Szeki.
Megjött a posta.
Felszereltem, kipróbáltam, megmarad.

Kibaszott jóóó:))
Valóban én is megéreztem a nyomaték csökkenést de ez a legkevesebb.
Generátortól jön 3 sárga vezeték egy csatlakozóba +2 még mellé ez a csati össze volt olvadva kicseréltem alapjáraton a töltésem 14.3-4 v ,de a büdös kurva anyát a gecibe a napi számlálót még mindig lenullázza , minden csatit átnéztem az irány jelzőtől a féklámpáig de még a 30 as biztosítékot sem találtam meg nekem 20 as a legnagyobb az is mind a 2 az első ülés alatt van bal oldalt abban a relében s vele szemben egy fehér foglalatban. okosabb nem lettem esetleg még a fokozat kijelzőt ki iktatom próba képp.
Szia!

Küldemény mikorra várható?
uh, van 1-2 kemény videója...
ugy gondolom aludnod kell egy jó nagyot,vagy rendet rakni odafent,vagy jön már a lehülés holnapra,vagy nem is tudom mi van veled,ha vannak karok szólj