Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak ha hozza az anyukáját
nem motorosokat is fogadsz?
mna akkor vagy ez a 7vége,vagy a 18-19-20........holnapra le pontositom a szálással
orbánról beszélsz
az most jól beszél
Szájbarágosan elmagyarázta ennek a töketlen úniónak, ha nem zárják le azonnal a határokat akkor megehetik aszt a szart amit főztek
Azt is elmondta, hogy mi viszont köszönjük szépen de jobban szeretjük a gulács zuppent majszolgatni mint a szart, így hermetikus határzárat létesítünk, ha kell akár a horvát határon is
aszt minden liberó elmehet a büdös picsába.
solnár balázs. ki kellene választani mely hosszúságú dob kellene a csákónak. két verzió van a hosszabb verzióra már van vevő azaz össze szerelés után eladva.
Nem szoktam ezzel a kis köcsöggel egyet érteni de most jol beszél..
nem én vagyok a lényeg,,momentán a 18-19 jó...a másik időpont meló sajna.
Elvagytok.
3
te meg mi a f@szt mutogatod az órád
Valami sorszámot írjál elé
Bogyeszkám benyögsz valami konkrét időpontot vagy felejtsük el
Nem mindenki ér ám úgy rá, hogy azt mondod csütörtökön, hogy pénteken jöhettek Jó lenne tudni valami biztosat mert próbálnám a hétvégéimet úgy irányitani, hogy eljussak
Nálad a labda, valamit döncccs ne légy töketlen mint az únió
Butyi az a motor megkímélt
Rabócs ringen túrázásra használt
Egyébként nézőpont kérdése
A többi indulóhoz képest tényleg túrás a tempó
Ezek szerint megzúztad Különben miért lenne karcos a térdkoptatód
azért ma még gurigáztam vele egy jót
hiv egy faszi,se bemutatkozás,se semmi..........menyi az utólsó ára? kérdi,mondom amiki van irva........letette. hiv a másik,az már kérdezősködik,47ezer a km-er? -igen-vezérmülánc ki volt cserélve?-nem-mé nem?
"Kisebb csere erdekel?" Ismerős?
Koca? Tyúk? Kecske?
azért hogy egy rakat hülye hivjon..............de olyanok de olyanok............huuuuuuu
Hülyeséget miért kell írni megkimélt,költségmentes
azt jól teszed, ha megszabadulsz attól az ócskavastól
Tegyél ki fix időpontot utánna már ne variálj
Aki el tud menni úgy is el megy aki meg nem az úgysem.
Én sem variáltam Kimondtam egy időpontot aszt az lett. Szartam az időjárásra és az előjelzésre. Péntek és szombat délelőt elég fos idő is volt de nyílván 3-4 héttel azelőtt amikor időpontot hírdettem nem lehetett tudni Inkább legyen szar az időjárás mint bizonytalankodni kelljen, hogy mikor melyik hétvégén óhajtasz bennünk fogadni. Ahhoz lehet majd alkalmazkodni és kész.
tehát írj egy időpontot ami neked jó, más sírásával meg nem kell foglakozni. Aki tud az alkalmazkodik hozzá aki meg nem tud annak meg elmeséljük majd milyen volt a buli.
a szeptember 18-19 lenne jó a komának,vagy az október első 7végéje