Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaja,mondjuk meg verték haccázezeré
vagy felveszik a kórházi kínlódásait, azt beleírják, hogy megin valami alvilági zűrbe keveredett
van ott előre forgatva rendesen..........meg majd bele irják valahogy hogy pihen mondjuk megint börtönbe vonul egy időre
bogyeszkám tennap eldobta a vasat a druszád
Lehet egy-két részből kimarad majd
mér irígykec mixi Basszál ki velük Te meg vándorolj be az ő országukba
de honnét a f...bol szednek össze annyi pénzt? mert a nagy vizen 1000 zöldhasu per kopp aztán meg a többi juroooo
ez az ö kulturájuk . mert otthonukbol üldözik öket mert tul nyugodtak
Már megint elővetted a tavalyi géped ami fordítva csinál képet
Ez a sámsoni út
Pont Itt a tábornál álltunk meg pisálni csimbivel és pityusszal útban hozzátok tavaly augusztusban Mire rákóczifalváról idáig érkeztünk bennük volt fejenként 2 üveg rozé
pipikém a kifáradt horgászok
monnyam még?
először is. egy balfasz debreceni próbált valamit felvenni látszik is nem is hallani is meg nem is. SEGGFEJ!

a másik véleményem hogy egy lerotyant balfasz seggfej kormányunk van, ezer hozzá nem értő bekúpolt seggű fasszal akik millákat kapnak a semmire, a haveroknak megjáccák a nagy bulit másra nem törődnek.

édesapa -lehet hogy leszel- amikor ezek elkezdtek szivárogni befelé és így mondanám A SCHENGENI határokon át akkor egy tökös államfő vagy belügyminiszter azonnal szükségállapotot rendel el, 175KM hosszan nem kerítést épít hanem azonnal mozgósítja a katonaságot polgárőrséget tartalékos állományt, a határszakaszon felállítja őket. átküld egy csapat érettségizettet szerbiába, elmagyarázzák nekik hogy nem mondják meg még pénzért sem hogy merre van magyarország mert aki ezután a kertek alatt jön azt legéppuskázzák! ennyi!
éleslőszert tárazni és szedni össze őket, aki ellen áll meglóg ott helyben lelőni. persze lenne feldúlt közvélemény és világsajtó, de erre csak annyit kellene közölni a fasztalan kormánynak hogy elég az országot fenntartani nincs szükségünk bevándorlókra. össze szedni őket egy szálig - nem lenne nehéz, mert ugye aki nem engedelmeskedik azt lelőnék- és vissza toloncolni őket szerbia felé aki nem megy azt lelőnék, slusz pász! nem kellene több ezer senkitlennel foglalkozni. a gyerekeket össze szedetném tőlük és átadnám az ENSZ -nek, hívnám őket hogy itt vannak vigyék oda ahová akarják. hidd meg papa nem lenne probléma az országon belül ezekkel a szemetekkel+ le tudnák 2 évre az előre tervezett összes hadgyakorlatot és éles lövészetet.
innen hogy ezek a fekete szarházik igy járkálnak át a schengeni határokon még az európai unió is lebőgött mert nincsnek schengeni határok hülye az aki a legális határátkelőkön át akar hivatalosan bejutni. így még kábítószert és atom bombát is behozhat bárki a hivatalos unió területére. még tisztelnének is bennünket hogy milyen faszán védjük a határokat+ nem mernék ide vissza toloncolni a tetves menekülteket + nem is mernének jönni mert tudnák hogy itt géppuska tűz fogadja őket nem tábortűz!
ennyi a hozzászólásom papa! rend és fegyelem lenne!
tisztelt FIDESZES rajongók ím láthatjátok mire számíthattok ha az országot ideg haramiák szállják meg és ahogy ős apáink honfoglaltak a tetves fidesz kormány alatt ki honfoglalják alólunk. szarházi 0 tehetségű politikusok a vezéreitek akit nagy ovációval megválasztottatok és egy marék megszálló fasszopó korán geci lázadást tud szítani a semmire. őket nem lőtték gumi lövedékkel, nem verték agyba főbe, de a magyar állampolgárokat igen 2006 ban. erről ennyit bogyesz! ha egy hazafi kormány lenne ez a fasszopó társaság akkor rég ezt tenné, és nem lenne semmi ilyen ügy !
írhatnám hogy" hiszek egy országban hiszek magyarország feltámadásában "
én azt látom hogy papa hogy elfoglalják az országunkat ennek a kormánynak a segítségével. többen mondták hogy ezrével érkeznek zsidók repülővel de vissza már nem mennek,és pár mende mondával, azt tudom írni hogy igazuk lehet és tényleg elfoglalnak bennünket. ezek a kecskebaszók ha szétáradnak egy imakönnyvel a kezükben az országban, az isten nem szedi össze őket ,ki tudja mennyi embert fognak megölni mert a tetves korán könyvükben elszakadt egy lap ! ha már most így vigéckednek ezek is jogokat fognak követelni, meg szűz lányokat, ............. soroljam!
én etetném őket. puskagolyóval!
te már mástalikra jársz
Nekem olyan meredeknek tünik a villaszöge!De lehet hogy már elszoktam a sportmotoroktól...
Szeki,baszod,mivan nállatok he?
http://youtu.be/aVbPpOJhX0I
Nem nekem kell, egy ismerősömet érdekli. Az enyém meg van már 10 éve, nagyjából tudom mit nézzek rajta és mit várjak. Csak ennyiért elég gyanús, és gondoltam hátha tudtok róla valami konkrét infót.
traktor hát és unrán kamaz olaj kel bele
ennyiért príma paripa