Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondja a Suzukis
"de nézz szét a saját irásaid között"

Elég gyenge volt ez a beszólás, főleg annak fényében, hogy ebben is van hiba Foglalkozási ártalom nálam, hogy minden ilyen bassza a szemem. De ne törődj velem, csak segítettem, hogy biztosan célba találjon a csomag - hátha a postás meg olvasni nem tud Písz.
Nem is! Én beláttam a tévedést.
Jobban hát. Meg most már hogy suzukim van en is profi motoros lettem!
Gyerekik ne baszakodjunk már egymással! Motorosok vagyunk! Nagyobb összetartàst kérek!
Bocs az elírásért, de nézz szét a saját irásaid között! Énis ember vagyok,tévedhetek még egy betűt is!
06706041685
itt egy új kötekedő
szeva!kellene egy telefonos elérhetőség, lehetőleg 70-es
Távol álljon tőlem, hogy kötekedjek, de az Dabasi-szőlők legfeljebb...azért a saját címedet leírhatnád helyesen.
Helló! Akkor leírom a nevem címem. Zadunajszki Gábor 2370 Dabasi Szöllők Alkotmány út 133. Előre is köazönöm!
ajajaj de már tócsa van alatta,vagy levizelték? De azért még mindig a kék a nyerő.
hmm ontotta ott a belét a gixereknek most meg bevásárolt belőle, ez a full blama. killer lett a sport motor lúzere cím birtokosa.

ám lehet én is szuzucskis leszek. nem szidtam őket de jót sem tudok elmondani róla
Mivan veled bolond jószág? Ráfanyalodtál a tucatszemétre? Fordulna ki a beled tőle. Gondolom már bánod, hisz a ZX-9R jobban ment.
Ezt már biztos várta...
Hát, ha elég közelről belenézel, biztos megtudod saccolni
Gratu hozzá Killer!
Üdv közöttünk!
tán lepofozott a fiad