Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na erről beszéltem Szeki,igaz egy pucolás rá fér
szerintem is a did a legjobb
egy láncot vettem idáig a bordóra és az nem nyúlt meg az izumi volt és akkor még rohadt jó árban volt motorboltos ismerős ajánlotta mert akkor még promó termék volt !
most did láncot fogok venni
rk-ra sokat panaszkodnak meg kúrva drága
engem is érdekel Csimbi.......meg melyik lánc volt ami neked elnyult? az RK? vagy a JT?
amúgy ő róla van szó
ide is kiteheted hát ha valakinek megtecchet. nekem a gyorsváltó elektronika megvan már csak a váltó cucc kellene, de inkább feladom ......
írok róla priviben mert ez nem olyan egyszerű
a healtech gyorsváltóról tudsz képet feltenni, milyet választasz?
csak javítás van egy két repedés uttána fújom GYÁRI SZÍNRE !
váz matricázást fel adtam
még annyi hogy lengő villa meg a sárvdő le lesz fújva a lila színre a felnik ezüstre kap egy f.fabri púpos plekót ozt az optikázás be is van fejezve
féktácsákat le cserélem kap új betétet gyertyát kormány csapágy lánc csere karbi szelep hézag belő meg egy healtech gyorsváltó ozt lehet pengetni neki
Mit történt vele?
át alakítod vagy javíttatod?
no dolgozot és útközben meg láttam meg állt egy cigit el szívni
az oldal idommok mellet vannak a garázsba holnap le ugrik a fej idom is ozt mehet a műanyag taknyolóhoz
pipifasz pecázott? hétközben?
ahol kisütött a nap ott jó idő lehetett de a bőrgúnya már hideg
a tükröket hová tetted?
na mi van veletek mindenki motorozik

én ma toltam neki egy keveset még a pipifaszal is találkoztam
egy mondaton belül cáfolod a saját baromságodat. Ott kellett volna ekkora szádnak lenni, de akkor lapítottál mint szar a fűben. Nem írok ide többet, nem megyek zx9 bulira se, éljetek boldogan egy kommunában. Cserébe engem se keressetek, se alkatrésszel, se szívességgel! Bogyónak pedig mondjátok a szemébe is amit a háta mögött mondtok róla.
OK!
estét trógerek dec 28-29 Eger?
1Fazon
Csimbimoto
Lengyusz
Himi?
Bogyesz?
.............?
Hívtak ma, hogy nem e eladó a kawa. Vicc