Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bogyó nyalja a 9 fórum seggét? Te meg bepofátlankodsz a szarjaiddal,,meg az okoskodásaiddal amire itt senki se kíváncsi sztem ,de te kitartó vagy kurvára.Pláne odapofátlankodtál Pipi buliba is,,függetlenül attól hogy hívott Pipi vagy se!sőt,,be is ugattál,holott tudod hogy 2-3 embernek marhára szúrod a szemét itt remélem ezeket pipi is olvassa majd! Ugyhogy jobb lenne már felismerned hogy itt senki se kíváncsi rád Jó lenne eltakarodni! Máshol oszd az észt,és okoskodjál,,ahol vevők még erre..
Ne pofázzak mi? Csak belehuztam valamibe ha igy felbasztam az agyad!
Az asszonyom előtt te majom,,négyszemközt má nem is igazítod meg? szánalmas vagy
nem nyalom senki seggét én legalább egy évvel fiatalabb tipusét raktam rá,és suzukit nem R1-re DukÁtit na de nem vitázok,mindenki ugy él meg ahogy akar ugy is lesz mmindig valami lomod vagy gumid amivel vissza békülsz a )-es fórumba
Ne pofázz mert az asszonyod előtt igazítom meg a fogaidat te szerencsétlen!

B+ eurocargo intéz mindent -számlásan- te szerencsétlen, nem kell idejönni
Pont az ilyen "egyszerű" emberek miatt nem akarok magyarországra eladni semmit se.
Bogyó amikor cserélni akartad a motorodat idom nélküli cross kormányos gépet akartál rám-sózni kajla féktárcsákkal, később tettél rá egy nem rávaló idomot és lámpát. Nyaljad nyugodtan a 9-es fórum seggét engem nem zavar, attól még lehetsz rendes ember.
német üzletfeled? Jó hülye lehet bazmeg ha idejön Magyarországra szutyok fosokat venni...
Vagy mégnagyobb szélhámos mint te,,hogy kint talál olyan barmokat akik megveszik őket...
Jól mondod,,és látom tudod te ezt! JJa a gumival,amivel beszopattál!Ilyen dolog után előttem nem ember az ilyen!A Fazi "üzletről" meg ne is beszéljünk inkább,,,de sztem te azt is kimagyarázod!
összetört? az R1-edről beszélsz? a sárga sosem volt összetörve,idomokat eladtákrólla az más, és meg tettem rá.......... az a baj hogy a saját értékeidet nézed, a másokét nem,de hát ezek az üzléetemberek maradnak meg a piacon
Szerintem még semmit nem üzleteltünk, max egy 5000Ft-os gumit, nem releváns amit mondasz. A német üzletfelem 100 fölött kért motort ebben az évben is. Ezekből 1 db. nem tetszett neki azt pont annyiért adta oda, mint amennyiért kapta.
Bogyó te bolondozol megint. 5-550 körül ment el a busz. Klímás 9 személyes felújított LONG T4 új kuplunggal most se olcsóbb. Nekem akkor se kellett motor, most is kb. 10 db. porosodik nálam. Olyan motort most is tudok 300,000-ért, szerintem nagyon barátságos különbözetet mondtam. Emiatt kár haragudnod rám. Egy összetört idom nélküli egykerekező gépet szopás eladni. Suzukiból csak az 1000-t keresik nálam, azt egyből el tudom adni.
Gyere érte ezért a motorért, legyen rajta pénzed aztán örüljél
Nem jelentkezett érte az esti ember, szabad a pálya
az összeset egyre
Háát bárki bármit mondd,,,én csak mosolygok mindíg a Tomi gyerek "üzletein",eladó cuccain..De ezt csak az tudja igazán aki már üzletelt vele,,,/tudom sajnálni szegényt/
Tomi,én azóta nem akarok veled üzletelni mióta a VW-t akartam tőled megvenni 500-ra hirdetted és én nem is kötekedtem az árral,aszt montam adom érte a kisdarázst.........aszontad agyak még rá 200-at én eladtam a kis 600-ast 550-ért,te nem tudom menyiért adtad oda végül a tranyót
na,milyen hirtelen elkelt,ahogy komoly érdeklődők lettek rá!érdekes...
gondolom ha egy zzr1400-at hirdetett volna valaki,abból is kapásból lett volna neki egy eladó félpénzért,fiatalabb,kevesebb km-rel!de lehet hogy "mümájer-meseíró topikba akarta ám ezt írni...
Nem kell egyik sem, csak kérdezem, hogy melyiket akarod S1000RR-re cserélni? Mindet együtt, vagy az RD350-est?
Eladó még Yamaha rd350 (1976), Yamaha R1, honda dax, Mazda RX8, Ford Mustang, BMW E30 cabrio mind a piaci ár feléért.
Le kell tenni a pénzt és boldogan fordítani a kulcsot. Csere érdekel BMWS1000rr-re, esetleg fiatal GSX-R 1000-re.
már jönnek érte, foglalt.

Több olyan motorom/kocsim is eladó, amit beszer ár alatt odaadok, ezt pont nullára fut ki. Máskor kasza
A wm-et is szó szerint negyed áron adtam oda, pedig az már elég ritka gép.
Goldwingből eggyen nyertem, a másikat odaadtam -barátomnak- hozamra. Egyszer az is kifut nullára.
Most ennek a motornak az árát beleforgatom legóba többet nyerek, mint egy szép motor nézegetésén.
Sedu!

Lökd a címet! De ha valami nem stimmel, akkor azt a súlyzót soha többé nem tudod kivenni a szádból
Fölösleges a kép! Tökéletes, jó fogyasztással, karcmentes, szőrősgumival, tele tankkal.....
Szarért, húgyért kifogástalan, bele nem köthető, patika gépért!
El lehet adni drágábban is! Ő csak kerülgetni, olyan jó szívű le mond a profitról is.
Kép van róla?
Ennyire csökött az agyad?! Write only módban vagy? Simsont beszámolok egyébként.
a 7-esen 1 órára lakom tőled. Aki előbb jön azé lesz.
halod! én csak 1 dologra kérlek külgyél nekem abból amit szedel,mert nekem is kell ilyen jó cucc
érdekel