Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát,nálunk nem kapkodnak érte,ha füstöl ha nem a kipufogóra csepegő olaj
kezdhet is az új tulaj szerelni
tudtam hogy már láttam ilyet
szeged környékén veszik őket, de azért össze dobni 6-800 ezret csak hobbira nem mindenkinek lehetséges,
a nyitóképen a reflektor előtt a füst az már utal valamire
vegyél panigálét
legalább megtanulnának motort gyártani
a 4 japó márka után csak a nagy csend van...................... sztán jön a futottak még kategória
az ilyen átalakitott,faragott szerokért,nem nagyon kapkodnak már
Legalább jó drága!
vegyetek egy jó TL 1000-et.
Ohh! Kiszerelted nekem!? Köszönöm!
Nem tudom mi kophat el, de valószínű hogy a gumi, nem a fém mert kézzel megmozgatom az agyat beszerelt állapotában és szerintem ez már durván kotyog....
A tudomány jelenlegi állasa szerint ez ha minden igaz orvosolja majd a problematikát.

Hívtam Gyöngyösit, úgy volt hogy leviszem hozzá a motort. Nem engedte az időjárás. Csúsztattuk jövőhét hétvégére. Ha nem is lesz melegebb de legalább az út lenne száraz....
ezen mi kopik el?
98-as R1 600 vs 2004-es R6 695 érdekes?
2002-es R6 590
uff, a gumid.





na minnyá!
Mi van itt?
1.
power commander
milka1
[44631] ma 16:12
XX-en nincs ilyen,legalábbis gyárilag nincs!
Egyébként az XX-futóműve úgy szar ahogy van!
Én az enyémnek a hátulját egyszer beállítottam(ráment pár órám,mire összehangoltam),így két személlyel kényelmes,egy személlyel meg feszes,mondhatni sportos!Így nem kell tekergetni,állítgatni!
akkor lesz egy kösztes átirás is lényeg hogy okmányirodába kell menni és ott kel irni ezt a lemondó nyilatkozatot,amit persze nem nagyon ismernek el az ocsmány irodába,ezért jó egy rendőr ismerős,mert nekem ő javasolta, és miután el akartak hajtani hogy ijen nincs át telefonáltattam vele a jardról az ocsmányba......rögtön fogadta és rögtön volt ilyen jogszabáj
Köszönöm! Poén még annyi,hogy 2005-ben rendőri üldözés során balesetet okozott a gyerek a motorral amiről még megvannak a fotók. Én nem annak a gyereknek adtam el a gépet. A vevő már akkor tovább adott rajta.
még mindig itt járunk
jártam igy én is......98-ban eladott ladámra a tavaly jött sujadó kifizetési felszólitás mert még mindig az én nevemen van..........sajna ki kellett fizetnem,mert egybe vették akori plusz 2 kocsimmal,és ha nem fizettem volna be a többit is kivonták volna a forgalomból lényeg hogy van kiskapu,egy kis rendőri ismeret kell,van olyan jogszabáj,hogy egy saját kezüleg irt lemondó nyilatkozatot irsz,hogy a fent nevezett jármü már nincs a tulajdonodba és lemondasz eme jogodról,ja,és tud hogy az adásvételit nem kell megőrizni,még ha nincs is
2004-ben eladott motoromról tegnap kaptam egy kormányhivatali felszólítást,hogy semmit nem fizettem utánna és 5 napon belűl vigyembe a forgalmit a rendszámmal együtt. Ha nem akkor 500ezer a büntetés. Adás-vételi már rég nincs hisz 10 éve eladtam! MOST MIT TEGYEK! Vicc ez a magyar hivatali rendszer sok más mellett!