Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szikár Ruszki, nem baszakodnék vele.

https://www.facebook.com/video...
Jó nagy paraszt, tüzet rak a motorok között.
Most látom!Gratulálok a kispapának!azt ha erre jársz,majd alszol itt nálam az udvarban!
Gratt a kicsihez mostmár lehet neki gyűjteni 3 év múlva már motorozni fog
gratula,vagy reszvet......nemtudom majd az ido kiforogja
ja es a nejednek is,o valoszinu tobbet szenvedett mint teeeeeee
Gratula Pipi!
mindenkinek köszönöm a jókívánságokat és a részvétet
Gratulálok Pipi! Sok egészséget mindőtöknek!
Látszik a képen, hogy kimerült! Már mint a baba!
az akkor nem hogy kufirc nem lett volna de tuti elletünk volna kalapálva
na eböbeg kimaradtunk fazi kellett volna
fel vettem a tróger meg a lengyel hittvalását és neki álltam csajozni volt is siker csak ép a szomszédból érkezett ilegális anyag elosztó embereknek nem tetszett mivel az ő csajaik voltak ! de le vettetem a kabátomat ing volt rajtam így hát inkább vissza ültek egy ásvány vízre
nah mivot?
ez még a tegnapi napon tartott esti suli hatása mivel azért éjszaka elég sok tudást merítettem a kis buksimba bár majdnem ki verték belőle
csimbi waze ezt olyan szépen megfogalmaztad hogy jelölünk pogármesternek-e
na pipi mivel én már egyszer gratuláltam neked a gyenge teljesítményedért ? fel tenném azt a kérdést igazándiból amire mindenki vár ! MI LESZ A MALACAL MEG A TEJFAKASZTÁSAL
Gratulálok Pipike! Reméljük ő fog tudni motorozni!
Aztán hogy aludni gondolj bele mennyi mondanivalója van de van hallgatni
Gratulálok Pipibá!
Még egy pár hétig nem is fogsz aludni... De túlélhető...
Pipikém ment a mail de azért itt is gratulálok néked és párodnak. Végül is ahogy látom a gyerek tiszta apja, de ne keseredj el rád is hasonlít egy picit
azt hittem hogy már teljesen ki cuccoltál a garázsba vissza sirod te még azt a nyugis helyet
Hülye Végre elaludtak te meg rámcsörögsz vaze
Már a Mohélal megbeszéltem holnap jön a késével körülmetélni. Megvannak a fogó Szándák is Élijáhu próféta lelkének is le van már porolva egy szék
nem is tagadom kemény tőkű kis legényke ez