Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

simson?
írtam fiatalabb, külföldi papíros. Ne szíjad a vérem, mert tudom mék faluban lakol
Tudod a számom megbeszéljük részletesen. Igen 1-2 nap alatt el tudod adni nagyobb áron.
Akkor engem is érdek!
te most GSX-F 650 2008-asról bszélsz?magyar papiros?400-ért?mert akkor megyek érte
kínai ad vám garanciát is +pénzért
Tudod a számom. ha csak egy picit is szar a gépezet utadat és az egész esti piálásodat én állom Karcmentes gép, ráadásul ABS-e. Nem férek tőle, a németnek most nem kell, magyaroknak nem fogok hirdetni sem.
Ma is kellett megrendelésre 2 motort Vennem, mondjuk azok olcsóbbak, de 1-2 nap és exportálom is őket.
500km-t futott, ha hibát találsz benne neked adom. Karcmentes motor, még szőrös gumikkal. Indulhatsz a pénzzel érte.
Szeki..... vétel
Elmeletileg 22 € felett kell.
áfát fizetni ha jol tudom.
Kaptam a TNT től egy mailt hogy vám köteles áru jött . Nekem annyi dolgom volt hogy elküldtem egy vámárú nyilatkozatot a TNT nek. Ők hozták. Amikr megjott kifizettem a vámot a futarnak.
http://youtu.be/QjV-d1844TU Betegek egy kicsit igar nem ninja hanam gixer.
lehet be próbálom akkor
a vám hogy működik el magyarázod nekem

mettől kel vámot fizetni
Vettem. Nem voltam megelegedve vele. 320-ast vettem aztan 295 jött. Azt irta alu a közepe rozsdamentes a széle. Erre a közepe is acél volt. Szepen létesítettek feketére.
Egy pozitívum volt hogy kb 1 hét alatt itt volt.
Ja és még le is vámolták.
Azt mondta küldjem vissza ha nem jó.
legalább most már felfelé megy a km-er órája
egyszer volt jó motorod azt is el adtad
basi sárgáktól vettetek már fék tárcsát ?
azt én is megnézném 400-ért sőt,megb veszem,mert legalább 600ezret lehetne rajta keresni...........legrosszabb esetben is
Az lehet hogy 400 ért tudsz fiatalabbat és kevesebb km-el , de milyen állapotban? Azért azt megnézném!
Annyiért nem de 400-ért tudok fiatalabbat, sokkal kisebb km-rel. Nem a levegőbe beszélek, novemberben is elkelt 5 motor.
Ennyiért inkább gixxert néznék, nem ilyen limlom motort.
Angol és lengyel hátha valamelyikre válaszol. Angolul válaszolt.
Szerintem a német sem probléma.
bogyó bogyó ezt a sedu 3 kilóé tudja és nem josi dobbal hanem rendszerrel
nem,ez gyári állapotu,valós Km-er,egy Yosi dob,és 2008-as,ez máég egy köztes árr,de van ettől jóval drágább......tájékozódj,aztán vickelj
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx_650_f_magya
rorszagi_10.803_km-8486577