Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

németül írtál nekik vagy lengyelül ?
viccelsz bolondozol
Magyarba 30zl vagy 7,2 € a posta!
Ha tudsz online fizetni kártyával akkor átváltja. Ha utalni kell, akkor is átváltja, de a ilyen esetben (utalás más országba, konverzió) az utalás általában belekerül pár ezer forintba. Általában úgy van, hogy az utalt összeg x%-a, de minimum ennyi meg ennyi...és az általában pár ezer forint.
Nekem is most kellett utalni és transferwise-zal csináltam, ott elkerülhető az ilyen faszkodás állítólag...de péntekre kiderült, hogy működik-e.
jaja most nézem hogy megy a dolog
Szerintem simán átváltja a bank utaláskor.
Csak meg kell adnod hogy a számla devizanemében kívánsz e utalni vagy más devizanemben.
jol van ! meg nem tudod véletlen hogy raiffeisenes eurós számláról hogy tudnák zlotyit utalni mert az ilyeneket paypalal szoktam fizetni de ahogy nézem itt nincs
Még nem rendeltem innen. A napokban találtam. Holnapra kinyomozom mennyi a szállítás. Lengyelektöl már rendeltem de nem ettől. Simán elküldték. CBR 600fS hez valami 10 körül volt szállítással!
Persze ami nekem kellene az 1,2-re az itt sincs!
El kell vinnem az idomokat martonvásárra oszt ott lemásolják.
Aztán kap egy új mázolást.
Talán jövő héten meglesz a renccám is!
jaja és kurva jó árban már csak valami kapcsolatot kő teremteni !

rendeltél már tőlük ?
Külön is meg lehet venni ahogy néztem. Csak azt amelyik matrica kel l!
úúúú basi isten király csávó vagy
kellene nekem az alsó matrica ha lehet nem heroin árban
ha valaki tud ne tartsa magában
Bővítsétek tudásotokat. Vannak benne jó praktikák. Orosz nyelvtudás előny!

http://youtu.be/e5K-Or9jOXM
Gyakorlat teszi a mestert.
Szeki,ezt is el kéne adni...... 1.1 guriga
1.Jó estét.
Ez egy BMW trombita.
Kötözz össze két botot bálamadzaggal oszt kísz a kor.lengéscsillapító. De ne húzd erősre a kötést mert akkor kemény lesz.
na,a bonyolultság ott van hogy a gyári 18-as mérettel a 2,5W-s olajjal is kemény a 17-essel meg már a 15W-s i puha naaaaa?
hat ez csak 1-2 krampusz
vagy 1mikulas