Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt a ring!

Biharba ugyan hol is pályáznánk mikor nincs egy tetves pálya a környéken sem. De még hogy pálya egy rohadt kanyar sincs az alföldön!
Mi a fax ez a diszkrimináció, hogy "pesti" Csak a pesti parasztok pályáznak vagy mi a rák?
Nekem az nyeri el jobban a bizalmam ha minél gyáribb kinézetű.
Persze félre lehet nyúlni így is. Sok Pesti vesz egy gyári Gixxert leveszik az idomokat, a kipufot.... aztán pálya köntöst neki üti veri aztán mikor eladósorba kerül ráadja újra a szép, tiszta, karcmentes gyári idomzatot. Aztán jön a vevő és látja hogy hű de kevés kilóméter (az reális is, de azt mind pályán ment bele ) és megveszi!
van aki azt hiszi ha tele rakja matricaval attol jobban megy
en nem raknek ra csak ha fizetnek erte
csajoknak lehet bejon
jo az ara ugy is venni akartal valami NAGYOT hat itt az alkalom nem messzi van toled meg kell nezni
attol hogy megnezed meg nem feltetlenul kell megvenni
neitelj mig nem lattad
en sem hittem el a 4700km az enyemnel de mikor meglattam
Ha lenne pénzem pályázni. Úgy gondolom felcicomáznám... Bár nem ennyire mert ez már undorítóan cigányos. De kinek mi...
egy kérdés?
te fel/ki cicomáznád így a pályamotorod, amivel ha kell el is esel csúszol. erre a motorra is azt lehet mondani hogy egy karácsonyfa, kb mint amit az enyémre mondták. inkább egy jól dekorált pár extrával felszerelt jó áru gixer. én nem költenék rá ha megvenném , csak akkor ha én is odaverném. akinek van annyi suskája hogy be vállaljon egy ilyet és mersze hogy meg is ülje az jó áron jó mókát kap-hat.
tudsz elni
Van egy érzésem hogy ez többet töltött pályán mint közúton.
megint
bics hogy nemvettem fel motoroltam
Hozzad!Csimbi majd megveszi az egyiket...
csak a 290-et, ott ropog el az 5.
jóvan..
Fasz kivan!
Kár.
Akkor nem veszek szelvényt.
Legutóbb mikor nyertem 5 köröl fizetetet! Nem emlékszem pontosan mert volt pár 4-em is!
Ja és nem milliókat!
Mennyi fizet?
Csak a Skandin!
Nekem is tavaly ősszel volt, de megfogadtam, hogy azon a szar úton nem megyek fel még egyszer.
Természetesen!
Egy szelvényen?
A lotto 5-ös megvan.
csak akkor még nyár volt
most meg hideg