Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te Szekibá?tudnálnekem szerezni B-king K9 levegőszürőt?nem sportot
ahonnan nézzük.
hawaii szigeteken igen!
jó lenne motorkázni amugy is ki akarnám próbálni ha 1 centit leültetem az elejét,el marad e a risza meg az emelgetés,és fel raknák hátraegy 48-as vfogat
holnap jó idő link
és még ráadásul,le prióztatott a rendőrrel........állunk a Sámsoni uti Mol kuton a parkolóba.......mögém áll a rendőr és látom rádiózik,ki se száltak......na mondom ez is jól indul,erre megszólal,hogy áááááá csak egy haverja
A paraszt!
én is hasonlóan jártam annó.....adnám el a bömöst(525i) hirdetem.....hivnak.......aszondja a pali,neki kéne a kocsi,de nincs mivel eljönnie,kérdem hol lax?aszondja Debrecen,mondom egy jó óra alatt ott vagyok megérkezek,kocsi tetszik,alkidozás,megegyezés.....na mondom eladtam a vackot mondom,már meg is egyeztünk,erre a faszi-csak akkor tudja kifizetni,ha eladja a Corzáját irány haza..........
Ma hívott egy csóka, hogy neki kell a motorom csak két hét múlva jut a lekötött pénzéhez.

Mikor lesz az mikor azért hívnak hogy ma, most megnéznék pénzzel a zsebbe.

Másik meg megvenné a motort csak nem adta el még az övét. De ha eladja azonnal venné az enyémet. Hát sok sikert neki.

650 enduró sm- szettel 25Kw csere?
aszondod,50-be megálna a fejidom javitás,festés,kormány csutka,lámpa?
R1 nem az enyém.........cimbora vette a másik meg meg akarja venni,csak a vételáron van a ricu,meg hogy kinek mi éri meg
Jaja. Alap dolgok. Ez nem csorog nem csattog. Csak is karbantartói munkálatok.
Szelephezag, szinkron, lanc, lanckerek csere..... meg meg aprósàgok amiket màs leszarna nagyívben de én nem.
ezt az r1 et vetted?
akkor üzletre fel !
kb 50 ft szerintem, ha fösstöd is.
szerintem szerviz beállitásokra gondol
üzleti tárgyalások folyamatban.......itt az a lényeg hogy menyit kell rákölteni,mert akkor van más.........fejidomot kel szegelni,lámpa bontott,kel egy balos csutka is rá
Miért, mit kell rajta szerelni?(ha szabad ilyet kérdezni)
r1 nem rossz
99-es? óccón adták,?
nem,ez lesz a KTM-mellé
vagy helyett
ez lett a ktm -ből?