Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Probalom a videokhoz feltenni
Szevasz
Rakd fel a jutubra akármiaz nekem nemjácca
Szevasztok trogerek!
Na akkó rakd fe Hátha mutat az óra a vidin 400-at is
ja,és nem csal gyári áttét de jó hogymondod,megvan még a csalóka 14-48-as fogas szett
már pedig tud annyit hozzád menet a 4sávoson tudta Yutyubra feltöltött szarral meg nem foglalkoznak,direkte meg kérdeztem mivel találtamaz ucán egy CD-n a vidit
csűűűű az lesz
Csodálkoznék, ha az a kacat összesen tudna annyit menni
Ennek megint ugyanúgy csal az órája mint a sárgájé egy + 30-at
A kamerahang rémísztően szar mint egy repedt fazéké
azt, hogy a neved alatt meg jutubra raksze egy ilyen vidit csak gratulálni tudok Ménem irtad oda, azt is hogy veszprémi 16? Legalább egy órával hamarabb megtalálnak a sünök miután megnéztek a hiradóba
emilhez mit szólsz?lesz minden? csü gyártásban?
akkor ott már nem próbálgatom a szabad stílus gyakorlását
akkor eddig szerencséd volt,mert a sünök a fasorokhoz szoktak beálni a birkák be vannak zárva,mert a sünök megzavartak egy dió felkapkodó brigádot és a menekülők beleszaladtak a villanypásztorba és szét szaggaták ugrálásukban más szakaszt nem tudok,marad az autópálya,megnézem az UJ Naményi szakaszt
a komptól egész a pálesz gyárig sisak nélkül szoktam be motorozni, ott az egyenesbe szoktak bírkák legelészni, inkább hanyagolom a 299 elérését.
jövő héten jön a lehűlés, elmarad az év utolsó tisza túrája, motorral
ott ott.........de anyira szar az ut hogy minen huplinál emeli az elejét és amint látod a risza se marad el.......ugyhogy ezen a szakaszon nem lesz 299
A pálesz gyár egyenesében küldted ki a belét
nesze Pipi......265-nél jön a risza
http://www.youtube.com/attribu...
vettem papa
ment az emil Szeki
ajtó a bankba?