Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

15.én megyek megnézni a szürke külföldi papírosat :) ha jó meg is veszem csak legyen meg addig :)
mi van nem tetszik?
hosszú 7 vége
még ekkor Jimy is itt volt haza is telefonált
29800-al voltam nállad és az idén
Indulhatsz most is....
Szekikém találtam én is egy fényképet arról a buliról (2009) Épp indultam bogyeszhez
egyébként most jövök lengyusztól csimbiéktől reggel elvittem neki 46 gyümölcsfacsemetét
Néhány év múlva pálinkaházat csinálunk a kérójából
én is kipróbáltam az új clk-t
úgy emléxem 39800-al vetted tavaly
Ú szeki micsoda régi képek
Azt a sapkát sajnos már rég lehúzta a tisza pedig mit nam adnék érte ha még meg lenne
A botok már a múlté de a rod pod és az elektromos jelzők még ugyanazok Az asztal a láda, a gázpalack és a hűtőtáska amiben bojli van örök darabok, a mai napig jönnek velem ha peckázni megyek, van amelyik már több mint 20 éve kisér
ha ez az akkor én nem ösmertem meg
kölyökkoromba nekem vót egy 500-as a cimbimnek meg egy 600-as
De az nem hasonlított erre a tákolmányra
Motorjanak igazabol semmi baja nem lett. Neki annàl több. Eladja a francba.
durvul az akra
biztos hogy beszija a verebet a fárul,de maradnék a Bódizzz-nál minyá küldök még 1 Emilt
ha nem nem

eztete nii
ezt a gsxr 750 k5-öt láttam, cserébe be számíthatják a motorod, ha érdekel küldök egy infót, egy telefont megér. kawaszeki@freemail.hu
ezt a dobot találtam neked, ha érdekes lehet visíts.
a két raptor dob max 60 e ft.
hátsó idom 10e ft
hátsó lámpa 5e ft
két ülés 10 e ft
első idom+ láma 10e ft
két tükör 5 e ft
két gumi 5 e ft
+ 1-2 e ft a többi használható alkatrészért
a többi vas és fém hulladék ebben az állapotában
a gyári pufó nekem jó, csak halk.
ma találkoztam a derecskei balesetes csákóval, gsxr 1000 kontra traktor. az ügye sehogy sem áll, a rendőrség büntető feljelentést tett az ügyészségre, de az 2x már vissza dobta. így se kártérítés se motor csak az egészsége rotty, már mankó nélkül jár de vas van a gerincébe és a medence csontban.
ne száguldozzatok.
az volt