Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na 4 órától lett egy kis szabad időm belecsavartam kemény 120 km-ert.

Holnap munka! Fasz KI VAN!
majd 3-kor........csinálok még pár videjót

motorkázzál papa
uuuuuuuuuuuuu de régi képek még az első bulik hátha Pipi is möglátja a képeket,had mesélje el századszor is,hogy rémült meg egy BMW-s 100 kilós kan cigánytól
az igaz, nekem a múlt hétvégén 2x mátra. de nem lett üzlet a 3-as út éjszaka veszélyesebb de 160-230 között gyorsabb mint nappal.
a 6 marad forgalomba, hátha lejutok még arra felé egy kanyarra.
kemény a pali. majd jövőre elmegyek vele romániába , de csak vele
komolyan?
hát,nálunk is van egy csávó,ugy hivják a Postás Sanyi az én rekordom,a sárga darázsa,17000 volt,de akkor még a budira is...........gondolom emberünk nem alszik,nem eszik,és nek kurelgat,csak a motooooooooooor
Nagy Imre akivel múlthéten motoroztam. Csak mosolygott hogy büszkélkedtem én már 10 ezret mentem indén. Jani haverom mondta hogy kérdezzem már meg Imre bátyám mennyit megy egy évben.

Néztem.
- Ugyan mennyit megy egy évben.
Csak mosolygott az öreg aztán kibökte.
- Hát több mint 30 ezret....



A busába 2 év alatt csavar 70 ezret bele!
Hatalmas motoros!
én küttem is bele rendesen a nyáron 6 hónap alatt nem rossz,
ősz vége van papa, mire vársz. a napsütés és jó idő már ajándék. azéééé kee nyáron pirítani.
hosszú7vége............esővel most kell menni mig lehet
Dehogy, még most el is megy. Már rég elindultam volna. Jövőhéten ugye szabadnap a hét felétől na ott a soha vissza nem térő alkalom. Csak szaridőt jósolnak.
Én is mennék Romániába.
ha videót raksz fel Fazi,oda kell irni cimnek,hogy a Qlüki kiszita a motorolajat
na,előkerült már a cosfortos is ki szita már a Castrolt amit adtam?
meg zavar a kék szinü plexi mert ilyet még nem láttál............a ti időtökben nem volt ilyen
Nem tom nekem mintha lassú lenne, de lehet csak te voltál béna