Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi. ZZR 600
jó kis gpz 600r
Majd kiszilózom
Még nem, de csak ideiglenes kivonás lesz.
Ki is vonattad a forgalombol a tied?
A mienkre szar is az illesztés mert ott van az a nagy tányér a cső végén.... le keee vàgni a faszba!
Ennyit szerintem is, főleg ha ordítós
Jó drágán dolgozik a kipufogósod. 3000Ft bele az anyag. Egyébként megér ennyit.
Pont ilyesmit kerestem, amit perecnél nem sajnálok, mert egy szép Arrow-ot odabaszni vagy bármi mást na az vétek.
Viszont meg kéne várni a fizuszezont (köv hónap eleje) ha az megfelel, mert most lenullázódtam. Amúgy a dob és a cső találkozásánál mitől olyan furi az illeszkedés?
az egyik kawám-ért ezt adnák cserébe
NEM RÖHÖGNI


hali! ezt neked kerestem meg. a pályára szánt 9-re készült. 3 csavaros, új palásttal töméssel perforált csővel, fix felfogatással hogy ha csúszik akkor tartson is valamelyest. 62-es kidörrentővel ha jól emléxem. hangost akartál, hát ez az, csak be mertem indítani de gázt nem mertem húzni neki mert a szomszédok csengerésznének azóta is.
15 000 ft-ot kért a kipufogós a javításért ha neked megfelel, annyiba oda adom most sem jobb áru sem jobb állapotú 3 csavarost nem tudok.
Mi a fenét csináltok ti h állandóan keresztbe állítjátok? Nekem nem szokott ilyen bajom lenni, igaz, hidegben nem is ráncigálom neki hirtelen, főleg nem kanyarban (mert akkor még melegben is keresztbe lehet tenni)
Köszi. Úgy érzem megmarad jövőre nekem. De tudod nem is bánom. Ez egy próbálkozás volt a részemről. Nagyon jó motor. Öröm lesz vele jövőre is szelni az utakat.

Tegnap már érződött hogy nincs olyan meleg. Feszt keresztbe volt kigyorsításnál.
tied szép is jó áron is adod de F-eset szeretnék
télen olcsóbb lesz
Vedd meg az enyémet!
nem dehogy :)
akkor anyukára kell nézni
ilyen képeket kell néznie arról akire fell kell majd néznie.
milesz vele ha jön a kis ebihal
csak a csontjait össze ne törjétek
má megint
pipi off