Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Faszbuk Pipi,Faszbukk
Akkó vidd vissza ez nem müxik
Ittene nem mutat semit...
olt egy ideo ahol a gilera runner együtt gyorsult ezzel. Csak a lambónak 3 sprint után szétment a kuplungja
Jah. Ilyen van nekem is.
ha jösz ladikozni,fel rakom a te kenudra nem a borulás a baj,hanem a nyálad
mán sémmi más nem hiányzott
Vizet minek köll bírnia?
Víz alatt is möntök vele?
fasza videjót csinál,vizet is birja,és egy feltöltéssel 35percet vagánykodhatunk........ezek vannak hozzá.én a tankra 2oldalu ragasztóval tettem fel,a havernak a sisakon van a másik fele,és birjaaaaaaaa
Mi az az órmótlan istentelenség a tankodon?
Csak Kawasakival lehet meg csinálni 3.15 http://www.motorinfo.hu/magazin/2014/10/13/drift-360/#.VD1jFGd_vCp
nem ezt akartam xd hanem ezt
ide hekkeltem én is fel , ez No Go-pro Sj 4000 s ott van mint a Go Hero 3 csak árban sokkal barácságosabb
Ez milyen műszer? GÓPRŐ?
Én tanultam könyvelni is. Meg Közgazdaságtant tanultam 4 évig.
A közgazdaságtanban is vannak faszságok!
videjó nemsokára
?
Szeretnék annyit keresni
egy cég éves forgalma és egy éves keresete között van némi különbség Nem akarlak untatni közgazdaságtani fogalmakkal és képletekkel így elmagyarázom neked mint egyszerű paraszt az egyszerű parasztnak.
(Ez csak egy példa bármilyen hasonlóság valós személy és vállalkozás között csak a véletlen műve lehet)
Tehát: Ha Bogyesz Róbert klímaszerelő válalkozása éves szinten forgalmaz 1, 2 milliárd forintot és a cég éves kiadása 1,199 milliárd forint(munkaerő fizetései, járulékai, üzletek, telephely bérlése rezsiköltsége, géppark fenntartási költsége, üzemeléshez szükséges járulékos költségek, (adók) áfa, iparűzési, társasági, nyereségadó, a munkavállaló első 2 hete utánni fizetése majd a táppénz egyharmad fizetése) és Anyag, eszköz költség(klimák)
Akkó nem a lambordzsinis ódalt köll nézni a hasznátautón