Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha a velllany oszlopra apellálsz, az igen.kell a cucc a szőrös talpúaknak. de a deszka az épülő ajtón jelzi hogy oda is bármikor beköltözne egy indián család.
első kép. cimborám volt B kawája zx10R első futóművel. nem azt láttam amit szerettem volna, benne van de nem szép.
tegnap ebben a társaságban nyomultam.
nagy imi-vel ?
Ma vele motoroztam. Minden elismerésem az öregek! Hatalmas motoros!
Jó éjt elvtársak!
Itt sem lennék gólya....
Romániában nem szarral gurigáznak
sziasztok nekem sajna csak 150 km sikerült ma gurulnom :(

Dolgozni is kell néha
450 km ma. Vót mátrázás, lilafüredezés, ami kell. Idén már nem hiszem, hogy lesz lehetőség ilyen jó időben ilyen jó túrákat megrugni...
ja, és még fizess útdíjat is
a bükk egy részét is javították, mert jó az nem olyan
mátrafüred felőli részén épp előttem történt egy motoros baleset, egy 1000RR hátulról ütközött egy yarissal. de méééééé, meee a bamba yarisos le akart fordulni balra valami zerge baszta kis jjjjuk -ba .
legutóbb voltam,akkor is felvolt
én nem láttam rossz minőséget
most feltúrták a mátra gyöngyös felőli oldalát
és mit piszkálgatnak a vízelvezető árkot. ÚT KONKRÉTAN NINCS!
de a víz elvezető árok azazaz faxa legyen. kb 800m en
nagyon jó minőségű a tranzit út, kilométereken át kígyózó kamion áradattal.
Ahaa,,valami 12-15000-et rakott már tán bele február óta...
kérdezd gyöngyösit , ne higgggggggggggggy nekem. tömegével hozzák a romániában szétszakadt motorokat, felni javítás az legkisebb móka. olvass vissza hogy járt nagy imi odakinn.
persze hogy járnak ki, endúróval hegyet túrni, mert az úton nem akarnak közlekedni.
a mátra nem bújhat el azok a szarfaszú politikusok és döntéshozók akik a saját malmukra hajtják a vizet és nem oda költik ahová kellene azok bújjanak el papa. mert sok a motoros a mátrában ezért nem kell felújítani, ilyen okkal az M3-at le lehetne záratni mert hétfő reggel így kezdik a hírműsort a rádióban -gödöllőnél áll a sor vége mert balesetek vannak ....................... akkor papa.
asszem már a 3-dikkk hátsó gumát tette rá
a tisza tónál még beszéltem is a hemüveges csákóval, épp zöldre vártunk az út építésnél. volt velük egy 12-es abból a csákó kiszerette volna fingatni a blokkot, ott tiltatta csak úgy
Láttad a "motorom"?