Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon fel van fujva.........csak nehogy kipukkanyon a lufi
na ez sem lehet rossz cucc
Nem. Mindenki túrbosról beszélt aztán elégedjünk meg egy kompresszorral. Következő fokozat az lesz hidd el!
http://youtu.be/8xIL10L-hvo a bányagép gyár megint alkotott
akko most nem a pöfögő hajtja a csiguszt?
hétvégén majd meg tudod
Igen ezen is gondolkoztam,,,, DE még mindig kényelmesebb mint egy gixer és hátul is viszonylag nagyobb az ülés (2004-2005) mint az utána lévőké.

DE mint mondtam nem kell itt elkönyvelni semmit. Meghirdettem, bepróbálkoztam egy nekem jó árban, ha el kell nem szarért húgyért fog elkelni. Ha nem kell el akkor megmarad még és élvezzem mint eddig. Igazából nem hiszem hogy el kelne 2 hónapon belül. Még ha viszonylag szép állapotban is van. Nincs píze a magyarnak...
milyen pecáni -e?
látom csajánakvan fasza ruhája.........a faszi meg a konyhában hordja
szerintem jól gondold meg ! ezzel nem lesz fasza csak úgy ki ugrani erdélybe túrázni
Felhívtam.

Igen mesélt hogy hogy ment a 10 ese. Meg hogy hogy hullot szét. Tetszett neki. Igazából ajánlotta hogy majd nézzek szét jobban. Azt mondta 9-es utánn nem sok különbség lesz. Hát mondom azért azt kétlem.
Pipi ,van egy két dolog amit el kell intéznem itthon utána valszeg uccú vissza. Sokkal nyugisabb az élet odakint és több a kes. De majd két héten belül kiderül mi lesz.
de könnyen írtad a héten bármikor
az faxa hely
mar mint a heten barmikor
itthon mar sokba kerul a roooming
holnap vizsgazik az opel
addig lemosom rendbe rakom a motort
utana mehetunk
nekem nem volt,a batyamnak van
figyelsz ra nincs vele baj
folosleges mindenfele xarral buzeralni, alapbol is brutalis
18ezer van benne 2elso telo szimering lett cserelve amugy GYARI minden.a lancnak 1x huztunk utana
irkalna rola sok mindent de teny kezdoknek nem ajanlott
na meg 40ev alatt sem szerintem
mesz 1kort vele abbol meg nem tudsz meg SEMMMIT
ha tobbet akarsz meg akkor valami telo szam
keresünk valahonnen vagy cserélünk telefon számlát
meg piiiiiiz
elvileg itt nálam a holt tiszán !
hol peckáztok?