Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úgy előztek a ringen mint ha pocsolyát kerülgetnének. tényleg bandázni és huligánkodni jók. túrázni egy személlyel elmegy utassal
Nagyon más.
Rövid tengely táv. Pesten kipróbáltam a szar fogarasi úton azt sem tudtam hogy tartsam lent az elejét minden huplin ágaskodott felfelé.
én azért szivesebben elgurigáznék vele a csü,kormánnyal mint a fekvős motorokkal
Jól fordulnak.
Túrázni én sem ajánlom. Hátul meg megörülsz olyan kényelmetlen. Rosszalkodni jó vele, de ezzel szar lehúzni 600 km-ert.
inkább 3 csülök, meg a 80 kilós
azé Zsuska is végig csinálta a 2,5 óra rettegést
mert a vadkanok a tietekbe ültek
teeee ! a víz és a csónak felső széle között van 25-30 centi táv. amibe mi ültünk meg volt 5 centi még jó hogy be borultunk
Annyira hogy nincs is hirdetve egy darab sem!
Kintről hoznám.
Amint elmegy a VFR.
Most van egy komoly érdeklődő.
Csak hát az a kibaszott pénz.
itthol ritka darab
régebben xjr vagy ilyen volt a cél, de sport és a könnyű vasak elvették a kedvem tőle. a tokaji M.C. egyik tagjának volt egy ilyenje eladó, kb 2 éve, dumáltunk vele a motorról. azt mondta hogy nagy távokat simán legyűr és 6 körül fogyaszt, meg van a súlya hogy stabil és kényelmes legyen a gyengébb útszakaszokon. a sportos hajtást viszont ki kell belőle erőszakolni, amit nem a végsebességre értette.
Z1000 nem mentem még de 750 el igen es nekem bejött.
a ringen pár éve úgy előzgették a sport vasakat ezek a z-k hogy csak pislogtam. túrázni ezek " gázosak", főleg hogy az utas kakas ülőn ül, és nem nagy a választék túra kiegészítőkből.
Ma gurultunk egy kicsit. Végre jó idő volt.

Én meg ilyennel szemezek.
ez szerinted túrás
itt nem messze vett egy csákó egy zx6 után egy z1000-et
amelyiknek hegesztett volt az első felnije
szal 3 hét után meghirdette és asszem 1150e ftel is tudta adni.
vett egy 2001-es zx6-ot
ennyit a csupasz verdákról.
Tórásabbat szeretnék már Mivel a Kawasakinál maradok ezért gondoltam a z1000 re de csak is a 2003-2004 es érdekelne.A z750 az kasznira is kisebb meg a 110 le az nagyon karcsú lenne 2 személyre.
Nekem is nagyon tetszenek. De nem kéne. Sógoromnak van egy hófehér. Szereti emelgetni magát.
most a z1000-el szemezek de csak is 4 az 1 ben kipofogos érdekel.A dupla dobosnak nem tetszik a hangja
A z750-eseknek 100-reseknek mindig is időt álló áruk volt.
Lassan megy le... Ilyenek a 636 kawák meg a CBR 600 -asok még.
üdv! igazad van tényleg lila a fejidom felső része. attól még szép jó áron.