Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hagyad man multkor is ki volt gyurva elvileg ozt lebegett mint a rongy a hatamon
Gyerekek Lengyuszra oda kell figyelni kécskén. Vinnem kellett neki két zsák rongyot amivel az új boxzsákját tömi meg.
Ki akarja magát gyúrni a srác addigra és jaj lesz annak aki beszólogat neki
Az asszony kapott tőlle egy csupor mézet amit köszön szépen
Rendben csimbi
De ez most nem sikerült
jo van ma na neha en is meg tehetem hogy okosnak probaljak tuni
FZ6-os Yamahával lementem a a horvát tengerpartra nem a szelet untam meg, hanem az ülést. Vissza felé még esett is

Keresek Simson schwalbe-t több darabot is 6-70,000Ft-ig. Lehet rossz is, de akkor olcsó legyen.
Mondom én....
jönnek az okosabbnál-okosabb hsz-ek
ezer
ezekel lenyegesen konfortosabb turazni mint egy nakedal nem 3-400 km turarol beszelek hanam 2-3 kilometeresekrol
ezekel lenyegesen konfortosabb turazni mint egy nakedal nem 3-400 km turarol beszelek hanam 2-3 kilometeresekrol
ez van ! kinek a pap kinek meg a papne
Miből csinálták őket, tejfölös dobozból?
Biztos jó motorok, csak műanyag motornak hívják ezeket mifelénk...
en inkabb meg maradnek ennel
A Z-n 250-nél se törte le, ahogy az R1-en sem amikor fejidom nélkül mentem vele. 1 órát folyamatos 180-nal ki lehet bírni utána úgyis tankolni kell
Ezekkel a régi motorokkal úgyse mennek 120-nál többet az még kényelmes. A magas kormány inkább fárasztó nekem.
1-1 be felcsavarozható rá a GL 1100-as idomja, még a lámpa is ugyanaz. Úgy viszont már csúnya lesz.
lehet kenyelmes de a szel akkor is le tori a fejed egy hoszabb turanal
Túrázgatni a régi goldwing kell, lehetőleg ilyen üléssel, mint ami az enyémen van. A Fiat már nincs meg a Honda még elvihető.
turazgatni nem az kel hanem : yamaha fjr 1300 honda varadeo suzuki V strom gtr 1400
Kizárólag túrázgatni......
Néhány éve három honapig használtam egy 900-as Hornet-et.(havernak elvették a jogsiját addig használhattam).
Nekem tetszett. A futóműve kicsit gyenge. Viszont azon lehet módosítani.
hmm--hmmm
Lehet belémkötni! Ha még veszek motort az 900 Hornet lesz valószínűleg
úgy legyen!
Az utolsó a legjobb!
nem tudom.......számod leadtam,ha kell neki hiv
jó iccakát!
Csak picit hozzá szólva. A 98 utáni kilencesek közt szerintem annyira minimális a különbség hogy az nem számít. A régebbiek max egy két gyerek betegség mellet nehezebbek voltak. Spec nekem a 98 as eleje de az F modell hátsó idomjával lenne a leg jobb. Az eleje nem tetszik, mintha egy macska szembe beletettek volna két zsiguli lámpát.
Nekem a c volt -lesz a motor.